Lucie Kubrtová | 07.08.2018 12:24

Rozdílná prsa po augmentaci

Dobrý den, byla jsem 17.7.2018 na zvětšení prsou u pana Dr. Urbana. 250ml pod sval.
Dnes jsem 3 týdny po operaci, a všimla jsem si, že pravé prso se celkově lépe hojí, je měkčí a na dotek méně bolestivé. Na levém prsu na straně v dekoltu jsem měla velkou hnědo-fialovou modřinu přes půl prsa, která se po týdnu vstřebala. Stále je však citelně více bolestivé, tvrdé a na pohled je o 0,5 až 1 cm výše než prso pravé (tato rozdílná výška je viditelná při pohledu ze předu v zrcadle na spodní linii prsou).

Mám nechat hojení volný průběh a prso si "sedne" jako to pravé, nebo mám znovu nosit prsní pás, nebo jinak podpořit usazení implantátu na stejnou výšku? Může mít na výsledný vzhled vliv, že pravou ruku využívám více a zvedám s ní dceru (10kg)? Na internetu jsem četla, že "námahou" se implantát spíše hůře usazuje, u mě je naopak to bolestivější a výš prso levé.

Děkuji za odpověď,
LK

zobrazit diskusi (1)
Zdeňka Turkova | 28.07.2018 13:02

Úprava nosu

Dobrý den
Chtěla bych se zeptat .
Chodim na operaci nosní polipi které se opakují každých 6..let .Obevuji se jen v levé dutině nosu ..V mládí sem mela přer ražení nos ten mi srovnali.
Děkuji za odpověď. Paní Turkova

zobrazit diskusi (1)
Jitka Martincová | 25.07.2018 22:22

Výměna implantátů

Dobrý den, mám prsní implantáty již cca 15 let a jelikož zemská gravitace působí a implantáty jsou po hmatu zvrásněné, chtěla bych je vyměnit za nové. Mám anatomický tvar, byly voperovány pod sval, jizvy mám pod prsy. Můžete mi prosím sdělit v jaké cenové relaci se u vás tato operace pohybuje a jaká je u vás objednací lhůta? Děkuji Martincová Jitka.

zobrazit diskusi (1)
Lívia Hodaňová | 25.07.2018 21:55

Komplikace

Dobrý den,
Zhruba v roce 2012 jsem u vas postoupila augmentaci. Operace proběhla bez komplikaci. Měla jsem krásná pevná prsa a cítila se naprosto v pořádku. Poslední půl rok až rok mám ale takový zvláštní pocit, že se mi prsa zmensují. Nepociťuji žádnou bolest nebo něco co by nasvědčovalo tomu, že došlo k nějaké komplikaci. Ale na první pohled je vidět,že psa ztrácejí svůj objev a tvar. Samozřejmě mi doporučite kontrolu na sonu což je logické a také vyšetření podstoupim protože mě to trápí. Chci se ale jen předběžně zeptat, jestli je prostě možné aby se mi prsa začala zmenšovat. Implantáty mám + - 250 ml a pod sval.
Předem děkuji za odpověď.

zobrazit diskusi (1)
Petra Volková | 19.07.2018 09:52

Úprava prsou

Dobrý den,
mám zase sebou dva porody a už léta přemýšlím o úpravě prsou. Jelikož je to finančně nákladné, chtěla bych se zeptat, je-li možnost výkon hradit ve splátkách či nějaká jiná varianta hrazení výkonu?

Děkuji a přeji hezký den,
S pozdravem Petra Volková

zobrazit diskusi (1)
Natálie Tranová | 17.07.2018 08:39

Nerovná kůže nosu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné upravit kůže nosu, mám na nose plno jizev po akné, kůže je v místech prohloubená, potě vyvýšená. Také se chci zeptat, jestli lze upravit křídlo nosu, v důsledku jizev je deformovaný. Absolvovala a budu absolvovat mikrojehličkování a laser, ale nemyslím si, že mi to přinese kýžený výsledek.

zobrazit diskusi (1)
Hana Wolfová | 11.07.2018 09:31

Konzultace liposukce

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zdali je vhodná liposukce (druh bych nechala na odborníkovi), když se s manželem snažíme o miminko? Nejsem vyloženě obézní, dle analýzy těla mám nadbytek svalů a tuky mám v normě, ale díky této kombinaci nemám úplně ideální postavu. Kdybych se rozhodla pro tento zákrok, je lepší počkat po dětech nebo to nevadí? Děkuji, Wolfová

zobrazit diskusi (1)
Kristina Trebichalska | 10.07.2018 12:07

Dobry den

Dobry den chcem sa spytat som uz skoro 3 tyzdne po operacii nosa a chcela by som vediet ci mozem pouzivat kozmetiku na nos cistenie , masky na plet a podobne ... dakujem za odpoved

zobrazit diskusi (1)