Hana Svobodová | 12.12.2018 21:18

oboustranná subkutánní preventivní mastektomi

Dobrý den pane doktore,
mám následující dotaz, v současné době dokončuji chemoterapii po léčbě karcinomu prsu, mám ještě biologickou léčbu, Jsem po operaci, byl mi proveden záchovný řez, nicméně jsem si nechala udělat genetický test, kde mi vyšlo že mám oslabený gen BRCA 2.
Po úvaze se rozhoduji pro odstranění obou prsních žláz , preferovala bych subkutánní mastektomii s následnou rekonstrukcí implantátem. ( zachování bradavky a dvorce).
Chtěla jsem se zeptat, zda Vaše klinika provádí i tyto operace, jaká je čekací doba.
děkuji za Vaši odpověď
Hana Svobodová

zobrazit diskusi (1)
Lucie Vinterová | 11.12.2018 12:13

rozdíl ve velikosti prsou ( "vrozená vada" )

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat. Mé dceři bylo letos 20 let. Má "vrozenou" vadu, že jedno prso má o hodně znatelně větší než druhé. Přes pubertu jsme čekali, zda se to ještě nesrovná, ale bohužel. Studuje vysokou školu. Chtěly bychom to řešit plastikou - srovnání velikosti prsou (doporučení gynekoložky).

zobrazit diskusi (1)
vera bobovska | 07.12.2018 15:14

nahrada po ablaci

dobry den, vloni v zari jsem podstoupila oboustrannou ablaci prsou. jsem sportovni typ, nemam nikde zadny tuk, ktery by se mohl prenest nad implantaty. jediny tuk, ktery mam je na zadku. muj dotaz zni: lze prenest material ze spodni casti hyzdi? dekuji za odpoved.

zobrazit diskusi (1)
Martina Šmídová | 07.12.2018 06:36

Botulotoxin po hemiparéze

Vážení,

Mám zájem o aplikaci botoxu meziobočím (glabela cca 2cm). V minulosti jsem zákrok několikrát
úspěšně absolvovala.

V září 2014 jsem následkem autonehody utrpěla kraniotrauma s centrální levostrannou parézou. Rozcvičeno v RÚ Hrabyně a odstraněno. Dnes již není nic patrno, snad kromě občasného asymetrického mrkání a sporadického upuštění předmětu při manipulaci levou rukou.

Od roku 2014 jsem zákrok nepostoupila z důvodu následného těhotenství a 2 letého kojení (červen 2018), nyní bych opět potřebovala tento problém akutně řešit.

Děkuji za radu

Martina Šmídová
zobrazit diskusi (1)
Pavla Poncová | 29.11.2018 12:46

Čekací doba

Dobrý den,chci se zeptat na čekací dobu ohledně zvětšení prsou?
Děkuji Poncová

zobrazit diskusi (1)
Helena Hybnerova | 25.11.2018 20:17

plastika břicho

Dobrý den, mám dotaz , zda se provádí abdominoplastika v kombinaci s orezanim kuze stehen , jsem po velkém vahovem úbytku a rada bych tento zakrok

zobrazit diskusi (1)
Jana Chadimová | 23.11.2018 19:34

Hemangiom

Dobrý den,mám tříletou dcerku, která má od narození hemangiom pod nosem až ke rtu. Jako maličká podstoupila nejprve lokální léčbu propranololem,poté celkovou a 7 ošetření laserem. Problém se z velké části vyřešil, ale přesto je ještě dost viditelný. Rádi bychom proto zjistili,zda jsou ještě nějaké další možnosti korekce, zmenšení hemagiomu a redukce jizvičky. Budu moc vděčná za vaši radu.
S pozdravem
Jana Chadimová

zobrazit diskusi (1)
Zina Malá | 17.11.2018 15:57

liposukce podbradku

Dobrý den, chtěla jsem podstoupit liposukci podbradku v místě svého bydliště, nicméně mi byla dosti známým a uznávaným plastickým chirurgem rozmluvena, protože cituji : jsem na něj v 57 letech již stará a zůstala by mi po odsátí tuku viset na krku kůže, která nemá již potřebnou elasticitu. chtěla jsem ještě liposukci na dalších partiích těla např. břicho a hýždě a rovněž to odmítl, z z výše uvedených důvodů a také asi proto, že mám nadváhu. Jak postupujete v takových případech na vašem pracovišti? Děkuji

zobrazit diskusi (1)