Nikola Dotzauer | 18.01.2017 08:48

Abdominoplastika

Hezky den byla mi lekarem doporucena operace bricha kterou by mi mohla hradit pojistovna. Mate prosim smluvni vztahy s vzp pojistovnou? Pokud ne lze operaci kdyz tak hradit na splatky? Moc dekuji za informace a preji hezky den Nikola Dotzauer

zobrazit diskusi (1)
Soňa Hošková | 15.01.2017 16:19

Dotaz

Dobrý den. V říjnu 2016 jsem prodělala laparoskopickou operaci žlučníku. Následně se u mne vyskytla pooperační kýla v ráně. Momentálně řeším její odstranění. Nějakou dobu řeším i možnou operaci břicha ( abdominopastiku ) a ráda bych se zeptala jestli je možné tyto dva problémy vyřešit jednou operací.
Děkuji. Pěkný den. Hošková

zobrazit diskusi (1)
zuzana veselá | 15.01.2017 07:26

reoperace

\dobrý den, mám dva roky po modelaci s augmentací s anatomickými implantáty pod sval. s výsledkem nejsem spokojena, implantáty jsou umístěné výš, než zbytek prsa a bradavky a tvoří místo prsou dva podivně tvarované kopce. jde to vidět i přes oblečení.
K tomu jsou prsa velmi bolestivá, bolest se stále vrací, a je silná i při klidovém režimu a při doteku či při spaní. výjimečně bolest ustoupí ale to jen na týden, max dva, pak se vrací.
Nevzhledné jizvy jsou po výše zmíněných problémech již to nejmenší.
Mám obavu, že je nutná reoperace, ale nemám důvěru se obrátit na původního chirurga. Kolik by reoperace stála?
Je možné operaci i původního chirurga "reklamovat"?

zobrazit diskusi (1)
Jiri Šebesta | 12.01.2017 08:16

Zvetseni prsou

Dobry den, rad bych se zeptal. Manzelka uvazuje nad zvetsenim prsou, ma je opravdu mala, nejsou to snad ani jednicky a zkratka po dvou detech, co si budem povidat. Nevypadaji, jak by vypadat meli. Nicmene operace prsou je otazka penez, tady ani tak nejde o dotat operativni, jako spis financni. Uvadite nejakou cenu, za operaci bez implantatu. A tak bych se chtel zeptat na kolik by to vyslo celkove, kdybychom mluvili o dvojkach az trojkach poprsi. S hospitalizaci, vcetne vsech nalezitosti kolem a kolem. Jako samotny zakrok, cena implantatu, cena hospitalizace, cena za specialni podprsenku, cena za peci personalu a secteno podrzeno, suma sumarum, kolik to bude cca celkem. Ptam se proto, ze ne kazdy ma na to si vybrat z bankomatu fakove castky a musi na to nejdriv nasetrit tak, jako my. Dekuji za odpoved a vas cas. ŠEBESTA

zobrazit diskusi (1)
Natalie Sýkorová | 10.01.2017 20:01

Modelace prsou - trombofylní mutace

Dobrý den, je mi 43 let a přemýšlím po dvou dětech o modelaci prsou. Samozřejmě se operace bojím. Mám hypofunkci štítné žlázy a po spontánním potratu ve 20. týdnu mi byl v krvi zjištěn homozygot MTHFR C677T. Nemůže tato skutečnost znamenat zvýšené riziko embolie či jiné komplikace? Navíc mám poslední tři měsíce "nespecifické svědění po celém těle" se kterým si lékaři nevědí rady. Děkuji mnohokrát za odpověď. Ráda bych operace podstoupila, ale bojím se, jestli riziko není příliš velké. Děkuji mnohokrát za odpověď.

zobrazit diskusi (1)
Michaela Sáblová | 10.01.2017 12:32

autoaugmentace prsu

Dobrý den, chtěla jsem se informovat, jak dlouho po porodu je možné provést autoaugmentaci prsů bez ohledu na kojení??

Díky s pozdravem Michaela

zobrazit diskusi (1)
Martin Haško | 05.01.2017 20:31

Injekce

Dobrý den,

v pořadu Show Jana Krause pan doktor Měšťan zmínil léčbu (úpravu, nebo odstranění) podbradku injekcemi, mněla by to být léčba , která pochází z USA. Chtěl by jsem se zeptat na podrobnosti a ceny zákroku.

Děkuji pěkne,

Martin Haško

zobrazit diskusi (1)
Jana Šebestová | 05.01.2017 09:44

Nadměrné pocení

Dobrý den, mám dotaz ohledně nové metody léčení nadměrného pocení, kterou prezentoval MUDr. Ondřej Měšťák v pořadu Show Jana Krause tento týden. Budete tuto metodu v dohledné době provádět? Děkuji předem za odpověď.

zobrazit diskusi (1)