Adéla Kurkova | 22.06.2017 13:15

Spolupracujete s Vzp?

Dpbry den, mam dotaz, zda Vase klinika spolupracuje s VZP? Mam pd sveho mamologa doporuceni na upravu poprsi kvuli zdravotnim problenum. A mela by byt hrazena pojostovnou. Popřípadě znate,-li nejakoi kliniku ktera s VZP spolupracuje? Dekujo za Odpověď, Adéla Kurkova

zobrazit diskusi (1)
Pavlína Hadravová | 19.06.2017 15:29

žádost o konzultaci

Dobrý den, je možnost se objednat k Doc.Mudr.Janu Mešťákovi na konzultaci?
Na doporučení svého gynekologa jsem se rozhodla pro tento zákrok, který bych chtěla podstoupit co nejdrříve. Zároveň mám dotaz, zda je možné, abych současně podstoupila i úpravu prsou? Jsem rok nar. 1976, po dvou porodech a prsa mám povislá, tzn. nahoře nic a vše dole, nosím spodní prádlo vel. 75C.

zobrazit diskusi (1)
Alena Mrázková | 18.06.2017 14:23

Operace dolní čelisti

Dobrý den,
trápí mě velká asymetrie dolní čelisti. Pravá čelist je větší, levá menší a celkově to má za následek to, že z každé strany vypadám jinak. Provádíte takovou operaci, která by tento rozdíl dorovnala? Například zbroušením kosti. Děkuji.
Mrázková A.

zobrazit diskusi (1)
Radana Traucova | 14.06.2017 10:12

Kontrola

Dobry den, zhruba pred sedmi lety jsem u vas byla na modelaci prsou ( Radana Ocenaskova ) a chtela jsem se zeptat zda je mozna nejaka bezplatna ultrazvukova kontrola u vas na klinice? Jen se ptam a pokud ano, uz bych si sama zavolala a objednala se.
Moc dekuji
Radana Traucova

zobrazit diskusi (1)
Monika Machačová | 11.06.2017 18:47

Zlomený a vybočený nos

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak mám postupovat v následující situaci. Před měsícem jsem měla autonehodu a utrpěla jsem při ní těžké zranění a jedním z nich byl také zlomený nos. V nemocnici provedli repozici nosu, ale bez efektu a nedostala jsem na nos ani žádnou fixaci apod. Nasledne jsem byla prijata do jine nemocnice a ORL lékař mi zde následně doporučil septoplastiku s odstupem, protože mám vybočenou nosní přepážku. Můj nos je však vybočený z osy kompletně, to je vidět již teď a chtěla bych ho mít opět rovný, proto přemýšlím spíše o septirhinoplastice.
Chtěla bych se zeptat s jak velkým odstupem se má plastika po úraze řešit?

zobrazit diskusi (1)
Petra Slavíková | 11.06.2017 09:57

dotaz

Dobrý den,
měla bych zájem o plastiku nosu a mám dva dotazy:
1. Je mi 48 let...
2. Je možné platit formou splátek?
Děkuji.
Mgr. Petra Slavíková

zobrazit diskusi (1)
Veronika Hložková | 08.06.2017 19:37

Dotaz na konzultaci

Dobrý den pane docente,

chtěla bych se Vás zeptat jestli je velkým problémem, když se po modelaci prsou hubne. Nemyslím žádné dramatické úbytky váhy, pouze kolem pěti kilogramů. Je mi 22 let a již jsem deset kilogramů zhubla (ale možná se mi ještě trochu zhubnout povede), velice mě však trápí velmi povadlé prsy. Je to pro mne opravdu citlivý problém, protože si připadám vážně trapně, když jsem takto mladá. Proto bych u Vás měla zájem o modelaci prsou, ale již to nechci zdržovat svým hubnutím.

Děkuji Vám za odpověď
Veronika Hložková

zobrazit diskusi (1)
Simona Smitalova | 07.06.2017 09:59

Přes noc

Dobrý den,
Zajímalo by mě jestli je na vaši klinice přes noc doktor a anesteziolog.
Děkuji moc :)

zobrazit diskusi (1)