Jana Sukdolová | 16.02.2018 12:13

modelace prsou

Dobrý den, mám 17 ti letou vnučku. Gynekolog ji doporučil plastiku prsou. Má jedno prso č.1 a druhé prso č. 2. Mrosím o informaci na koho má se obrátit . Jaká je úhrada, přispívá VZP ?

zobrazit diskusi (1)
Kateřina Skopalová | 14.02.2018 12:16

Odstranění tuku pod jizvou po plastice břicha

Dobrý den,
v roce 1997 jsem podstoupila plastiku břicha. Pod jizvou na přirození se mi nahromadila odporná hrouda (boule) tuku. Stydím se za to, a tak jsem se odhodlala k dotazu, zda je možné mi s tímto problémem pomoci.
Děkuji, s pozdravem Kačka

zobrazit diskusi (1)
Terezie Pavlíková | 13.02.2018 18:51

Metacrill a kruhy pod očima

Dobrý den, ráda bych se zeptala na zákrok pomocí výplňového materiálu Metacrill. Mám fyzicky propadlá místa pod očima, která mi vytvářejí kruhy pod očima (nejde tedy o váčky, ani o jinou barvu pleti v této oblasti, ani o nedostatek spánku). Zajímá mne, zda máte zkušenosti s odstraněním (vyplněním) propadlin pod očima za pomocí tohoto materiálu? Pokud ano, kolik aplikací si dle vašich zkušeností tento zákrok zpravidla u pacientů žádá a v jakém intervalu se pohybuje cena za takový zákrok? (Uvědomuji si, že záleží za spotřebě materiálu, nicméně nemám ani přibližnou představu "od-do"). Děkuji moc za odpověď. Terezie

zobrazit diskusi (1)
Jana Ďuricová | 09.02.2018 21:27

Dotaz

Dobrý den.Ráda bych se zeptala,jestli provádíte modelaci celých uší. Neoctávají ani nejsou deformovány boltce. Jen jsou nepřiměřeně velké k drobnému obličeji. A jestli ano, jaká je cena ?
Děkuji za Vaši odpověď.

zobrazit diskusi (1)
Štěpánka Moravcová | 07.02.2018 17:06

CA

Dobrý den! Chtěla bych se zeptat, zda je u vás možné provést operaci měkké části nosu v celkové anestezii. V ceníku jsem našla 2 odlišné ceny, co se týče operace měkké části nosu. Předpokládám, že vyšší cena je myšlena na operaci v celkové anestezii. Děkuji.

zobrazit diskusi (1)
Jana Němcová | 06.02.2018 22:10

Zmenšení prsou

Dobrý den, měla bych v budoucnu zájem o zmenšení prsou. Pred 4 měsíci mi v operovali sistem DBS (Hlubokou mozkovou stimulaci) pro diagnozu Esencialní tremor. Dále mám bolesti bederní páteře, jinak jsem naprosto zdravá. Velký problém nastal když mi po operaci začal tahat kabel od stimulátoru je to velmi nepříjemné a mivam i diky tomu trochu hlavu do strany aby to tolik netáhalo, myslela jsem že mi dali krátký kabel ale všimla jsem si když si zvednu prsa že to táhne o hodně méně, téměř vůbec. Chci se zeptat jaké jsou možnosti zda mužů mít zákrok zmenšení prsou ze zdravotních důvodů na zdravotní pojišťovnu nebo po případě kolik by cca tato operace stála. Moc dekuji za odpověď.

zobrazit diskusi (1)
Tereza Bechová | 06.02.2018 14:52

Odstranění lipomu na zádech

Dobrý den, chtěla bych si nechat odstranit větší, nepříliš vystouplý, lipom v oblasti zad cca 11x8cm. Chtěla bych se zeptat, jestli existuje možnost si takto větší lipom nechat odstranit nějakou metodou v lokální anestezii.

Děkuji a jsem s pozdravem

zobrazit diskusi (1)
Lucie Kvasničková | 05.02.2018 17:44

Zvětšení a modelace prsou

Dobrý den, chtěla bych se zetrat na cenu vytvarování ( modelaci) a zvětšení prsou.. Dekuji za odpověď

zobrazit diskusi (1)