Aneta Vitkova | 27.04.2017 11:03

Operace prsou

Dobry den, v září se chystám na operaci prsou. S panem doktorem jsme se domlouvali na velikost 230-250 jsem 168 Cm vysok 45kg, ale nevim kde si mam nechat vést rez, doporučil me pan doktor implantát s vysokým profilem. A jakou značku?

zobrazit diskusi (1)
Markéta Matyášová | 18.04.2017 20:09

Operace nosu

Dobrý den, provádíte operace nosu i během července a srpna? Děkuji.

zobrazit diskusi (1)
Lenka Jedličková | 14.04.2017 21:02

Výměna implantátů

Dobrý den, před rokem jsem podstoupila zvětšení prsou implantáty Mentor. Prsa jsou bohužel hodně tvrdá a velká, proto uvažuji o reoperaci. Po jak dlouhé době se může provést a dá se říci, že když budou prsa menší, budou i měkčí?
Děkuji

zobrazit diskusi (1)
Radka Lišková | 03.04.2017 14:06

odstáté uši malé dcerky

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou, která se týká operace odstátých oušek mojí dcerky, které je 5 let a 4 měsíce. Sama si již přeje mít "normální" ouška a tak hledám možnosti. Prý do 10ti let pojišťovny operaci proplácejí, ale nevím, zda by tomu tak bylo, pokud bychom navštívili vaši soukromou kliniku? Jak dlouhý by byl pobyt u vás a jak dlouho by pak byla dcerka v domácím léčení? Mohla bych být hospitalizována s ní, aby nebyla sama? Jaký by byla nejvhodnější termín operace- podzim nebo ještě teď před létem? Moc děkuji předem za odpovědi, s pozdravem Lišková

zobrazit diskusi (1)
Tereza Bláhová | 01.04.2017 11:44

Odstranění druhé brady a boule na čele

Dobrý den,
Chtěla bych si nechat odstranit druhou bradu , jsem štíhlá ale bohužel tuto bradu máme všichni v rodině. Prijde mi že je to hrozně vidět. Chtěla jsem se zeptat jak dlouho trvá odstranění, kolik se pohybuje cena cca a jaký jr čas rekonvalescence.
Ještě mám dotaz asi 4 roky zpět se mi na čele udělala taková bulka a po tom co mi jí doktor odstranil udělala se mi tam tvrdá boule. Je to v levém "rohu" čela. Myslíte že by se tato boule dala odstranit. A jaká by byla délka zákroku popř.cena .
Děkuji moc za odpověď Bláhová

zobrazit diskusi (1)
Emi Avorejam | 30.03.2017 14:30

Korekce po augmentaci

Dobrý den pane doktore,
jsem cca 1 rok po augmentaci, s výsledkem nejsem bohužel spokojená, nejde o nespokojenost s velikosti, ale s tvarem prsů. Mám kulatý implantát 350 ml eurosilicone . Z doby, kdy jsem měla svá přirozená prsa, jsem byla zvyklá mít prsa v určité výšce, pak po 2 dětech jsem o prsa téměř přišla, byla "vykojená" a nyní po vložení implantátů mám prsa nezvykle nízko a o dost víc do stran, požadovaný pěkný dekolt a "žlábek" nemám bohužel ani, když jsem oblečená v podprsence. Od bradavky směrem dolů mám prso velké 9 cm a nahoru jen 6cm, takže mám bradavky jakoby vzůru, když leřím na zádech, tak to vypadá, jak mám ohromná prsa, ale zase při pohledu ze shora nemám téměř žádná, mám takové jako "věšáky" jak se říká.
Má otázka je taková, zda jde prsa zvednout a dát více k sobě, aniž bych musela podstoupit úplnou výměnu za jiné implantáty. Prostě zda jde udělat korekci stávajícího stavu.
Děkuji za odpověď.

zobrazit diskusi (1)
Růžena Nociarova | 23.03.2017 22:31

Pooperační potize

Dobrý den. Jsem 6tydnu po Augmentaci prsou včetně modulace. Stále má pálení a bolest v prsou pres den,ale i v noci. Je to na pooperační dobu v pořádku, nebo je to nějaký problém. Trochu se zatěžují . Děkuji za odpověď. Různá

zobrazit diskusi (1)
Martina Sečná | 23.03.2017 20:25

Neinvazivní rhinoplastika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli jde na vaší klinice podstoupit tzv. neinvazivní rhinoplastiku (bezoperační), kdy je určitá část nosu vyplněna pomocí filleru. Také by mne zajímalo, jestli je i tento zákrok nějak věkově omezený? Děkuji M.

zobrazit diskusi (1)