Alena Daňková | 16.10.2018 10:13

Operace uší u dítěte

Dobrý den, má téměř čtyřletá dcera má odstátá ouška. Paní doktorka nám doporučila přišití. Chtěla jsem se zeptat v jakém věku a období (zima/léto) je nejlepší tento zákrok podniknout? Nemůže uspání tak malého dítěte nějak do budoucna ovlivnit třeba jeho povahu nebo vypěstovat trauma? Kde je nejlepší klinika (jsme ze Vsetína) - za dobrou péči jsme ochotni i zaplatit. Je tato operace bolestivá? Moc děkuji za odpověď. Daňková

zobrazit diskusi (1)
Veduna Hiekeova | 11.10.2018 12:19

...operace

Dobrý den,
chtěla bych poradit, byla jsem na operaci silikonových prsou. Bylo mi paní doktorkou rozmluveno, že mohu mít maximalně imlplantát 255 ml....
Chtěla jsem mít prasa věrší trojky a paní doktorka mě ubezpečila, že trojky to budou. Před operací mi řekla, že se pokusí mi dát, abych byla spokojená 275 ml.
Nakonec mi dala zmiňované 255 ml.
Po operaci jsem z velikostí nebyla spokoná neviděla jsem rozdíl jen nepatrný.
A ještě do toho každé prso mám jině. Při kontrole po týdnu po opraci mi pani doktorka říkala, že se prsa srovnají. Po měsíční kontrole se prsa nesrovnala a jsem neštastná. Paní doktorka říkala, že ona nepochybyla a oprace byla v pořádku a že se před operací měla Svá prsa nesymetrická...což není pravda a kdyby ano ...proč mě na to před operací neupozornila?

Muzete mi poradit ...jsem nešťastná....děkuji

zobrazit diskusi (1)
Denisa Olachová | 03.10.2018 22:59

Asymetrie prsou

Dobry den, asymetrii prsou jsem mela od 11 let. A 20.9.2018 mi konečně udělali plastiku v Motole. Jenže nejsem s operací spokojená! Dá se to nejak opravit(reklamovat) je normalni že mi popraskaly stehy a hnisaji mi? Je v poradku, kdyz mam prsa porad asymetricke? (Jedno kulaty a druhy do špičky)? Co stim mam ted delat? Budu rada za kazdou radu, dekuji.

zobrazit diskusi (2)
Anna Levínská | 03.10.2018 01:14

Zkouška zátěže

Dobrý den, jsem rozhodnuta pro modelaci prsou a chtěla bych je zvětšit celkem o hodně než jsou má původní. Přítel mi ale stále opakuje, že to není úplně sranda pro záda, což je logické, proto mě zajímá, zda se dá nějak předem vyzkoušet, jak velká zátěž to bude? Nebo jaká jsou jiná opatření?Nemůžu být přeci jediná, která si chce nechat udělat jednu z těch větších velikostí a nevěřím, že všechny po operaci trpí na bolest zad.. Děkuji, těším se na Vaši odpověd

zobrazit diskusi (1)
Jana Schubertová | 26.09.2018 04:42

operace nosu částečně hrazená vzp

Dobrý den, potřebuji operaci nosu - zborcené nosní přepážky , kdy mám zcela neprůchodnou pravou dirku . Před cca 14 lety jsem podstoupila plastiku nosu - zmenšení . Po vyšetření lékařem mi byla nabídnuta operace hrazená pojišťovnou ( nemůžu spát, budím se i 4x za noc , mám chronickou rýmu a bohužel prý chrápu ) Pokud by se jednalo pouze o vnitřek nosu , nevála bych jt k plastickému chirurgovi dle doporučení orl . ale bohužel jde i o vadu kosmetickou a nos mám křivý cca 1 cm což je už docela vidět a celkově tak nějak zešpičatěl .
Jelikož jsem již jednu plastiku podstoupila , obávám se ,že ta druhá bude náročná ( mám po předchozí operaci díry ve skořepách ) a samozřejmě mám strach z možných komplikací . Je mi 38 let a tak ještě koukám abych vypadala dobře . Bez operace být nemůžu , protože nevyspání mi způsobuje nemalé potíže na všech frontách a zatížit rodinu plně hrazenou operací mi přijde sobecké . . Proto jsem se chtěla zeptat zda by bylo možné provést operaci nosu částečně hrazenou vzp s doplatkem z mojí kapsy . Děkuji za odpověď Jana S.

zobrazit diskusi (1)
Sandra Nesetová | 16.09.2018 23:52

Permalip

Dobrý den, mohu se zeptat, proč už neprovadite zvětšení rtu pomoci Permalipu? Dekuji

zobrazit diskusi (1)
Renáta Šokiová | 15.09.2018 20:10

operace nosní přepážky

Dobrý den,
mám křivou nosní přepážku ,chrupavčitou část, kost je rovná s menším hrbolkem, na levé straně
mám spadlé nosní křídlo a tím i malou možnost proudění vzduchu,
Může se operovat v lokální anestezii? Já bych ráda podstoupila zákrok
pro problémy s dýcháním. Je mi 44 let a jak stárnu,dýchá se mi hůře.
Děkuji za odpověď .
S pozdravem Renata Šokiová

zobrazit diskusi (1)
Renata Hanzlikova | 10.09.2018 09:36

Metoda

Dobrý den, jaká je podle vás nejlepší metoda na zvětšení rtu? Nejde mi o plnost , ale především o protáhnutí .Mám větší mezeru mezi horním rtem a nosem.
Děkuji za odpověď

zobrazit diskusi (1)