18.01.2018

Taky si často říkáte, jestli mají celebrity něco vylepšeno? Jak to mají s plastikami moderátorka Štěpánka Duchková a modelky a někdejší miss Lucie Kovandová a Jana Doleželová? Potkaly jsme je na narozeninové párty kliniky plastické chirurgie, tak jsme je vyzpovídaly!

Plastická chirurgie a celebrity. Pro někoho ožehavé téma, pro některé celebrity naprosto normální věc, kterou nemají zapotřebí tajit. Přesně tak to má nastavené Štěpánka Duchková (45), která zastává názor, že když se to dělá s rozumem, tak je člověk krásný. "Nerada bych dopadla jak ze zvířecí říše," říká Štěpánka. Sama si nechala operovat oční víčka, což si nemůže vynachválit.

 Vylepšit se nechala i miss Lucie Kovandová (25). Podstoupila plastiku uší. Přiznává, že se teď cítí lépe a sebevědoměji. Jana Doleželová (36) ještě služby plastické chirurgie nevyužila, ale všechny tři ženy zastávají názor, že pokud se to nepřehání, je to v   naprostém pořádku. A my souhlasíme. "Pokud plastická operace ženě dodá sebevědomí nebo jí vyřeší nějaký její problém, tak proč ne?" říká Jana Doleželová. 

 

« Zpět na aktuality
Duchková,Kovandová a Doleželová: Nechaly si něco vylepšit pomocí plastik?

Konzultace

Objednejte se na konzultaci přímo na naší klinice.

Objednat se

Callback

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

Zavolejte mi

Poradna

Napište nám, odborníci zodpovídají vaše dotazy online.

Chci poradit

zákroky, které lidé také využívájí

Současně s operací obličeje lze často provádět tyto operace a využít naše výhodné cenové balíčky: