14.06.2019

Po náročném výběru – zájemkyně nám musely zaslat svou fotografii, jsme vybrali paní Olgu z Jihlavy. Při osobním setkání se nám Olga svěřila, že nejprve chtěla operaci odmítnout. Nemohla uvěřit, že jsme vybrali zrovna ji! Kolegyně ji ale přesvědčily, a tak Olga souhlasila a přijela na Kliniku plastické chirurgie Esthé na konzultaci. Chirurg MUDr. Libor Kment, který se jí ujal, potvrdil, že je operace vhodná a že jí zákrok doporučuje. Její typ víček, jak okomentoval chirurg, je geneticky daný, zatěžuje oči a nevypadá hezky, kůže postupem času ztratí elasticistu a položí se na víčko.

S Paní Olgou se domluvili na termín zákroku. Na operaci ji doprovázela kamarádka ze zaměstnání, která ji pak odvezla domů. I když se Olga bála, statečně vše vydržela a těšila se na výsledek. Zákrok trval asi 20 minut, MUDr. Libor Kment jí vysvětlil, jak bude probíhat, tužkou si nakreslil, kudy povede jemný řez. Olga dostala lokální anestezii a operace mohla začít. Obavy šly stranou, její představy byly horší než realita. Byla nadšená z přístupu a milého chování jak samotného chirurga, tak sestřiček na sále, díky anestezii vše bez problémů vydržela a byla moc ráda, že se takto rozhodla.

Po měsíční rekonvalescenci Olga přijela na kontrolu a my jsme byli u toho. Zajímalo nás, jakou prošla změnou. A moc jí to slušelo! Byla tak nadšená, že začala uvažovat o dalším zákroku. Protože jakmile přemohla strach ze zákroku, viděla krásný výsledek.

Celý článek naleznete zde: https://zena-in.cz/clanek/48B5B82E-B4B9-466F-9E6A-1E4563CA2BEF
« Zpět na aktuality
Paní Olga podstoupila operaci očních víček, která jí prospěla.

Konzultace

Objednejte se na konzultaci přímo na naší klinice.

Objednat se

Callback

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

Zavolejte mi

Poradna

Napište nám, odborníci zodpovídají vaše dotazy online.

Chci poradit

zákroky, které lidé také využívájí

Současně s operací obličeje lze často provádět tyto operace a využít naše výhodné cenové balíčky: