03.02.2020

Křtu knihy se zúčastnili blízcí přátelé autora, z nichž se někteří stali zároveň kmotry knihy, a to Marek Eben, Kateřina Sokolová a Helena Vondráčková. Jaroslav Svěcený zahrál skladbu Metamorfózy lásky, složenou speciálně pro Jana Měšťáka k této příležitosti. Jan Měšťák měl z podpory svých přátel radost. "Přítele poznáš tak, že ho vidíš jednou za dva roky a jako bys ho viděl včera. A to na rozdíl od jiných, které vidíš včera a dnes už neznáš ani jeho jméno," řekl docent. Kromě zmíněných jej přišli podpořit lékařští kolegové Libor Kment, Karel Urban a Veronika Hromádková z kliniky Esthé a také hudební skladatel, profesor Vadim Petrov.

            

Marek EbenMarek Eben se zamýšlel nad tím, proč si ho Jan Měšťák vybral mezi kmotry knížky. "Došlo mi, že Honza potřebuje člověka, který je nestranný. Když se někdo podívá na mě, tak hned ví, že jsem nestranný, protože na můj obličej Jan Měšťák určitě nevztáhl ruku. Natož na můj nos. Je to zvláštní, že lidé jsou tak strašně hákliví na svůj nos, přestože to je něco, co nikdy nevidí. Ono to fakt nejde, vidět si na špičku nosu! A když si to zkusíte a vidíte ji, je to důvod navštívit Honzu," řekl Marek Eben.

Pro zúčastněné přátele Jana Měšťáka je velká čest, být kmotry jeho nové knihy. "S Honzou Měšťákem jsem se poznala v roce 2007, když jsem soutěžila na Miss ČR. Honza byl tehdy v porotě a vždy mi moc fandil a podporoval mě, čehož si moc vážím. Je to bezpochyby kapacita ve svém oboru, ale kromě toho i velmi hodný člověk se srdcem na správném místě," řekla Kateřina  Sokolová, Miss ČR 2007.

Doc. MěšťákI Helena Vondráčková se s Janem Měšťákem zná velmi dlouho a řadí ho mezi své nejbližší a nejvěrnější přátele. "Honzy si vážím nejen jako vynikajícího plastického chirurga, ale i jako skvělého, noblesního a citlivého člověka. Má obrovské charizma a u svých pacientů vzbuzuje naprostou důvěru a jistotu," pochvaluje si kamaráda Helena.

Známý chirurg věří, že každá operace v plastické chirurgii přináší dobrý pocit, pokud je úspěšně provedená. "Operace nosu považuji za nejzodpovědnější operaci, protože rozhoduje o osudu operovaného. Pokud není dobře provedená, přináší duševní strádání jako žádná jiná operace v plastické chirurgii, někdy dokonce až se sebevražednými úmysly. Pokud je však úspěšná, neexistuje žádná jiná operace v estetické chirurgii, která by přinesla tolik osobního štěstí. Současně je nejobtížnější operací, protože nikdy předem nevíte, s jakými složitostmi uvnitř nosu se setkáte," upřesnil Jan Měšťák.

« Zpět na aktuality
Křest knihy Estetické operace nosu v klinické praxi

Konzultace

Objednejte se na konzultaci přímo na naší klinice.

Objednat se

Callback

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

Zavolejte mi

Poradna

Napište nám, odborníci zodpovídají vaše dotazy online.

Chci poradit

zákroky, které lidé také využívájí

Současně s operací obličeje lze často provádět tyto operace a využít naše výhodné cenové balíčky: