16.04.2020

Dobrý den, pane docente,

 dne 7.3. jsem u vás absolvovala rhinoplastiku měkké i tvrdé části nosu. Dne 20.3. jsem měla dorazit na kontrolu a sundání sádry, bohužel kvůli současné "corona" situaci mi přechodně práce přibylo a nemohla jsem si dovolit vzít volno a dorazit do Prahy na kontrolu.

 O víkendu jsem si po 2 týdnech sundala sádru sama doma. Abych řekla pravdu, nenacházím pořádně ani ta správná slova, jak bych popsala vděčnost a pocity, které nyní vůči Vám mám. To, co dokážete, je pro mě něco neskutečného a téměř nepochopitelného. Nechápu, jak dokážete něco takového "vykouzlit". Výsledek předčil má očekávání. Doufala jsem, že můj nos bude menší a méně "přísný". Tajně jsem doufala, že i má škaredá špička (kterou jsem ze srdce na sobě nesnášela nejvíc) se trochu zmenší - ale realita je taková, že můj nos je naprosto úžasný - je rovný, menší, roztomilejší a po škaredé špičce ani stopy.

 Pořád se snažím najít ta správná slova, ale nenacházím je. Celý život jsem se cítila méněcenná, škaredá a přísná kvůli mému nosu. Nesnášela jsem, když se na mě někdo díval z profilu, nesnesla jsem pohled na fotky, na kterých byl můj nos vidět z boku. Při každé procházce městem jsem se dívala do výloh a vždy viděla pouze můj nos.. Pokud na něj někdo poukázal nebo mě upozornil, že mám velkej nos - vždy mi to přišlo, jako bych celý život sebou musela nosit břímě, které mi život nadělil. Cítím neskutečnou životní úlevu, kterou bych bez operace nikdy necítila, i když jsem se mnohdy v mysli snažila. Myslím si, že jako jeden z mála lidí skutečně rozumíte, jak se takový člověk cítí a co to pro něj znamená. Tohle není jenom kosmetická záležitost, je to mnohem víc".

 Jsem Vám neskutečně vděčná a obdivuji Vás jako osobu a Vaši práci. Poslouchala jsem rovněž i rozhovory s Vámi a vy jste opravdu inspirativní. Díky Vám mám chuť žít a celý svůj život pracovat jak nejlíp umím a snažit se neustále posouvat dál. Zároveň Vás obdivuju, s jakým nadhledem a pokorou neustále pracujete. Nejste povrchní člověk a to mi dodává i větší naději vůči lidem. Ještě Vám chci poděkovat, jakým způsobem jste na mě před operací promluvil a uklidnil mě. To mě doslova pohladilo na duši, takhle krásně na mě nikdo ani nepamatuji.

 V příloze zasílám jednu fotku před a dvě fotky po sundání sádry. Na kontrolu se určitě objednám, až se situace v práci stabilizuje. Za pár dnů začnu dle pokynů sestřiček s masážemi.

 Děkuji Vám!!!

 Děkuji, jak nejvíc umím. Doufám, že se Vám daří dobře a nejlíp jak to jen jde.

 S pozdravem,

 Zuzana  

         

« Zpět na aktuality
Děkuji, jak nejvíc umím.

Konzultace

Objednejte se na konzultaci přímo na naší klinice.

Objednat se

Callback

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

Zavolejte mi

Poradna

Napište nám, odborníci zodpovídají vaše dotazy online.

Chci poradit

zákroky, které lidé také využívájí

Současně s operací obličeje lze často provádět tyto operace a využít naše výhodné cenové balíčky: