26.10.2020

Vážený pane docente,

tento rok jsem u Vás podstoupila plastickou operaci nosu a touto cestou bych Vám chtěla ještě jednou ze srdce poděkovat.

 Zažila jsem nepopsatelné trápení se svým "velkým" nosem. Každý den mě doprovázel strach z posměšků a urážek různého typu. Každodenní stres, že si mě zrovna někdo prohlíží z profilu, a to nemluvím o neustálém dávání pozor při focení, aby nevyčníval můj "velký problém". Neustálé přemýšlení o tom, jaké by to asi bylo "nosit "na obličeji krásný, rovný nos bez tak výrazného hrbolu.

V novém prostředí, mezi novými lidmi jsem se držela stranou. Byla jsem často uzavřená do sebe, méně komunikativní. Skoro žádné sebevědomí a neustálé podceňování. Největší zlom, začal nástupem na střední školu. (Se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku) Neustálé přetvařování, snaha skrývat smutek za radost a pořád dokola. Mám skvělý vztah se svou maminkou, která mi byla a vždy bude velkou oporou v těžkých životních situacích. Pokaždé se jí nějakým způsobem podařilo zvednou mě ze země a dodat mi trochu té odvahy a sebevědomí.

 Na konci prvního ročníku jsem měla praxi ve školce, na kterou jsem se velmi těšila. Tehdy právě přišel zlom. Když jsem postupně od dětí zaznamenávala otázky, dokonce i posměšky na můj "velký" nos. V tu chvíli jsem měla slzy v očích, byla jsem zaskočená a nevěděla jsem, jak zareagovat. Vše naštěstí slyšela paní učitelka, která celou situaci vyřešila. Probrečela jsem celou noc, a i ty následující. Nesnášela jsem se, dokonce jsem přemýšlela o odchodu ze školy. Chtěla jsem se vzdát toho, co mě baví a naplňuje, jen abych se vyhnula dalším podobným situacím.

 Když jsem se odhodlala a svěřila jsem se s tím doma, začali jsme to intenzivně řešit a probírat ze všech stran. Netrvalo dlouho a padl návrh plastická operace nosu. Bez váhání jsme napsali email s žádostí o konzultaci na Vaši kliniku. Za pár dní mi od Vás přišla odpověď. Termín konzultace byl stanoven na prosinec minulý rok a zanedlouho nastal den, kdy jsem dostala termín k operaci. Byla jsem po dlouhé době šťastná, plná očekávání a nadějí. Odpočítávala jsem netrpělivě dny a nemohla jsem se dočkat.

 Měsíce utekly rychle a konečně nastal den D. Střídaly se ve mně různé pocity nejčastěji strach a radost. Uklidnila mě ale myšlenka, že mě budete operovat právě VY. Nikdy nezapomenu na den, kdy jste mi sejmul po čtrnácti dnech sádru.Od toho dne se mi navždy změnil život. Je nepopsatelné, jak jsem se cítila, když jsem poprvé viděla své nové JÁ. Pamatuji si, jak jsem stála před zrcadlem ve Vaší ordinaci a po tváři mi tekly nezastavitelné slzy štěstí.

 Život si užívám na plno bez jakýkoliv omezení. Mám teď konečně zdravé sebevědomí. Těším se mezi nové lidi. Už mě netrápí pocit, že se na mě někdo dívá z profilu, taktéž focení mi nedělá problém, ba naopak to, co mě v minulosti tak strašně ubíjelo si teď s obrovským úsměvem na tváři a s radostí užívám. Jsem šťastná. Opravdu šťastná a na 100 % spokojená. Splnil se mi můj tajný sen, mám krásný, rovný, pro mě dokonalý nosík, a to jen DÍKY VÁM.

 Jste moc milý a příjemný člověk se zlatými ručičkami.

 Ještě jedno Vám MOOC DĚKUJI.

 Přeji Vám hodně zdraví a štěstí do dalších let.

S přátelským pozdravem

Nicola

« Zpět na aktuality
Den, kdy  se mi navždy změnil život.

Konzultace

Objednejte se na konzultaci přímo na naší klinice.

Objednat se

Callback

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

Zavolejte mi

Poradna

Napište nám, odborníci zodpovídají vaše dotazy online.

Chci poradit

zákroky, které lidé také využívájí

Současně s operací obličeje lze často provádět tyto operace a využít naše výhodné cenové balíčky: