11.02.2022

Upravené rty, nos i prsa? Co má na sobě Taťána Kuchařová přírodního

Taťána Kuchařová

Taťána Kuchařová

Zdroj: Profimedia
Taťána Kuchařová v dobách Miss neměla příliš plné rtyKuchařová se od dob výhry v Miss hodně změnilaModelka měla dříve širší nos a užší rtyTaťána Kuchařová vyrostla do krásy, zda jí ale pomohly plastiky, ví jen ona

Taťána, tehdy ještě Kuchařová, v roce 2006 vyhrála titul Miss World, od té doby ale prošla výraznou proměnou zevnějšku. Ačkoliv úspěšná modelka jakékoliv zákroky plastických chirurgů odmítá, fotky z minulosti budí otázky.

Taťána Kuchařová se proslavila v roce 2006, když zvítězila v soutěži Miss Česká republika a o pár měsíců později si dovezla z Polska titul Miss World. Modelingu se Táňa věnovala od útlého dětství a jako jediná česká dívka dokázala vyhrát i světovou soutěž.

Už v sedmnácti letech byla Kuchařová velmi krásná, nelze ovšem přehlédnout, že modelka se za poslední roky změnila.

V minulosti se spekulovalo o tom, zda si náhodou Taťána nedopomohla k dokonalému vzhledu pomocí plastické chirurgie, sama ale jakékoliv úpravy odmítá.

Přifouklé rty? Přirozená reakce na úspěch mé osoby

Taťána Kuchařová údajně nemá být pouze přírodní kráskou a má upravená prsa, rty i nos. Ačkoliv si o tom šuškají i vrabci na střeše, Miss World jakékoliv zásahy odjakživa popírá.

"Vždycky jsem měla velké rty. Bulvár nebo jiní již mnohokrát poukazovali na mnohá místa mého těla. Jsem si jistá, že takové řeči u rtů neskončí. Je to pravděpodobně přirozená reakce na úspěch mé osoby. Bavím se tím," řekla kdysi Novinkám Kuchařová.

Modelka navíc spekulace ještě podpořila tím, že se stala tváří kliniky plastické chirurgie, kterou vlastní známý lékař Jan Měšťák. "S panem docentem Měšťákem se znám několik let díky Miss ČR. Máme mnoho společného a naše vzájemná náklonnost nepramení ze vztahu chirurg a klientka," vysvětlila své důvody ke spolupráci. Tajemství si tedy i nadále Taťána nechává pro sebe. V naší galerii můžete sami posoudit, jak se Kuchařová za poslední roky proměnila a zda je možné, že takto zkrásněla bez skalpelu…

Kuchařová takto plné rty před lety neměla

Instagram« Zpět na aktuality
Upravené rty, nos i prsa? Co má na sobě Taťána Kuchařová přírodního

Konzultace

Objednejte se na konzultaci přímo na naší klinice.

Objednat se

Callback

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

Zavolejte mi

Poradna

Napište nám, odborníci zodpovídají vaše dotazy online.

Chci poradit

zákroky, které lidé také využívájí

Současně s operací obličeje lze často provádět tyto operace a využít naše výhodné cenové balíčky: