01.01.2014

Nejprve bych se ráda představila - mé jméno je Judita, věk 43.

Ráda se podělím o své zkušenosti z prodělané plastické operace. Jsem po 4 porodech a nebylo mi dáno mít po dětech ploché břicho. A tak jsem se rozhodla navštívit plastickou chirurgii. Můj operatér a ošetřující lékař byl MUDr. Karel Urban. Jsem opravdu moc ráda, že jsem se dostala právě k němu, je to doktor se vstřícným přístupem a ochotou vysvětit vše, co vás během operace a po ní čeká.

Upřímně mohu říct, že mou důvěru získal hned během první konzultace. Troufám si říct, že jsem byla o operace informovaná z časopisů, kde se o plastikách píše, takže jsem částečně věděla do čeho jdu aůe pan doktor Urban mi vysvětlil všechny podrobnosti a na zákrok mě skvěle připravil.

Do nemocnice, kde se mě MUDr. Urban hned ujal, jsem nastoupila 5.2.2008. Operována jsem byla 6.2.2008 ve 12.00 hodin, zákrok trval 3 hodiny. Přiznávám, nečekala jsem zázrak, ale ve skrytu duše jsem si velmi přála zbavit se převislého břicha, které jsem do té doby schovávala pod dlouhými triky. Po operaci se o mě MUDr. Urban i celý tým sestřiček pečlivě staral. Bylo mi sděleno, že mi během operace pan doktor odřízl 50 cm kůže, která vážila celkem 4,5 kg!

Rekonvalescence byla delší, ale ten výsledek za to rozhodně stojí. Jelikož byla moje operace větší zákrok, zůstaly mi špíčky na bocích, které byly třebas dorovnat. A tak jsem po roce podstoupila ještě opravu, kdy mi upravili boky a srovnali jizvu v podbřišku. S výsledkem jsem spokojená cítím se ve svém těle fajn. Je to hlavně zásluhou pana primáře Karla Urbana, který má na tomto díle velé zásluhy. Tímto mu tedy moc děkuji, protože mi splnil sen, který bych si sama splnit nezvládla.

Celá operace byla investice, které jsem nikdy nelitovala. A pokud se ptáte zda to bolelo....nebolelo.

FOTOGRAFIE PACIENTA

 Judita K.  - Esthé
« Zpět na aktuality

Konzultace

Objednejte se na konzultaci přímo na naší klinice.

Objednat se

Callback

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

Zavolejte mi

Poradna

Napište nám, odborníci zodpovídají vaše dotazy online.

Chci poradit

zákroky, které lidé také využívájí

Současně s operací obličeje lze často provádět tyto operace a využít naše výhodné cenové balíčky: