01.01.2014

Před několika málo lety jsem se odhodlala nechat si zvětšit poprsí,nebot v tom období jsem hodně posilovala a cvičením si spálila již tak malé prsy,jaké jsem měla...Chtěla jsem si tedy koupit stejná jako před tím, abych se nelekla velké změny. Na ukázku jsem přinesla do poradny skleničku od šampána,nebot tato velikost má pověst ideální velikosti...

Na operaci jsem šla s maximálním klidem,nebot liborovi slepě důvěřuji... Proč? Chodila jsem s ním totiž na zákl. školu a již tam byl ne-li nejlepší žák, ale jeho charakteristika byla-porozumět látce až do detailů. Nikdy se nespokojil s dvojkou jako mnozí jiní. Plně se soustředil na studium již jako žák. A když jsem se dozvěděla, v jaké branži dnes funguje,kam se až dostal a to bez jediné reklamace, můj klid a rozhodnutí byly dobře zakotveny...

A operace? Správně usoudil kam a jak implantáty uložit-v jakém rozestupu dle mého typu prsou (mám prsa lehce od sebe-nespěte na břiše!) a mírně přidal i na velikosti-velikost skleničky byla opravdu moc malá, výsledek by byl téměř nepoznatelný, takže díky jeho úvaze jsem nadmíru spokojena. Podotýkám, že jizva je neviditelná (okolo bradavek). To dokazuje i fakt, že žádný z mých partnerů či kamarádek, kterým jsem se chlubila, TO NEPOZNAL! A to ani na dotek!

Možná se ptáte, jak je to možné...Je. S maximální precizností a puntičkářstvím je změna neviditelná. Bludy jsou i o studených či tvrdých prsou. Já nic takového nemám. A nemám ani dojmu, jako bych snad měla něco cizího v těle. Ne,cítím vše své. Je to již asi 5let, tvar původní a ráda chodím i v mých téměř 40-ti letech u vody nahoře bez.

Od některých ignorantů jsem dokonce zaslechla, že bych si měla koupit prsa!!! Tito jsou zřejmě zvyklí na maxi. Vždy jsem se tak potutelně usmívala a v duchu si říkala: KDYBYSTE VĚDĚLI ,HLUPCI, ŽE JSEM SI KOUPILA PRÁVĚ TAKOVÁ, JAKÁ JSEM SI PŘÁLA!

Takže dámy, doporučuji zlaté ručičky MUDr. Kmenta!

Dále... Samozřejmě, když se člověk setká s vynikajícím seriózním jednáním a navíc s markantním výsledkem, má-li další přání,vrátí se na místo činu...

Má další zkušenost pokračuje u botoxu: občas si nechám vyživit vrásky na obličeji látkou (výše zmíněný botox), která pleti chybí. Bezbolestně, rychle, Libor zkrotí vrásky a jistým vstřikem naplní ty vysušené brázdičky v obličeji... Mimika zachovaná, jizvy neexistují...

Letos si odlehčily pod jeho magickýma rukama i horní víčka od přebytečného tuku... Během úkonu jsme se dost nasmáli i se sestrou. Cítila jsem na začátku jen po jednom vpichu na "zmalátnění" víček a dále už jen jakési tlaky, ale bolest žádná. Zdá se mi nepochopitelné, jak za tak krátkou dobu je možné vykonat tak detailní mravenčí práci ...ale to není má starost...na to jsem já nestudovala...to byl úkol chirurga Kmenta. A taky to tak dopadá, jak je vidět. Výsledek dokazuje jeho snahu a um. Proto již ve školních lavicích chtěl všemu porozumět až do dna. To je důkaz, jak se formuje pavaha a talent.

Nic se neděje náhodou. Musíme mít oči otevřené a sledovat, co nám zkušenosti a setkání s lidmi napovídají. Já se považuji za inteligentní už jen kvůli mé pozornosti a odvaze se svěřit člověku, který již několikrát a různými způsoby z různých stran dokazál, že je jednička!

Z vrásek už nemám strach. Vím,že je možné je modifikovat. Těším se na příští lehátko u MUDr. Kmenta s tím, že jakmile vstanu, budu se cítit líp!

Eva Heřmanová, hrdě podepsaná!


FOTOGRAFIE PACIENTA

« Zpět na aktuality

Konzultace

Objednejte se na konzultaci přímo na naší klinice.

Objednat se

Callback

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

Zavolejte mi

Poradna

Napište nám, odborníci zodpovídají vaše dotazy online.

Chci poradit

zákroky, které lidé také využívájí

Současně s operací obličeje lze často provádět tyto operace a využít naše výhodné cenové balíčky: