01.01.2014

Pořád mi nějak chyběla odvaha až někdy v prosinci 2008 jsem překonala sama sebe a šla na konzultaci k Mudr.Liborovi Kmentovi, kterého znám už delší dobu díky tomu, že mi dvakrát operoval zápěstí levé ruky. Pan doktor byl a je jediným komu díky předešlé zkušenosti důvěřuji a tak jsem se rozhodla, že pokud mi má někdo „zvednout sebevědomí“, pak to bude právě on.

Když jsem k němu přišla na konzultaci, trochu se divil, že za ním jdu s žádostí o zvětšení prsou. Popovídali jsme si o celém zákroku, pan doktor sice říkal, že by mé prsy nechal tak jak jsou, ale nakonec jsem ho přesvědčila a dohodli jsme termín na 27.2.2009. Po absolvování všech potřebných předoperačních vyšetření nastal den D a já byla jak uzlíček nervů. Čekal mě krok do neznáma, nikdy jsem nebyla v celkové narkóze a té jsem se opravdu bála. Po příchodu na kliniku Esthé, mě ubytovali na útulném pokoji a ani né za hoďku už jsem se chystala na sál. Před zákrokem jsme si ještě s panem doktorem znovu popovídali o tom, jak bude operace probíhat a jak strašně moc se bojím narkózy. Pan doktor mi řekl, že  implantáty umístí pod sval, aby nebylo vůbec nic poznat a jejich velikost, respektive objem bude v rozmezí 200 – 250ml. Pak už přišel anesteziolog a za malou chvilku jsem krásně usínala, pan doktor stál u mě a hladil mě po ruce což mě moc uklidňovalo.

Po probuzení jsem měla báječný pocit. Bylo mi dobře, žádná nevolnost po narkóze. Na pokoji jsem poprvé viděla jak se zvětšil objem hrudníku, byla jsem trochu v šoku, měla jsem pocit, že má prsa jsem neskutečně velká.

Z původních „jedniček“ pan doktor udělal nádherné „trojky“, které ale podle mě v obvazech vypadaly jak dva „fotbalové míče“. Pár hodin po operaci za mnou pan doktor přišel, řekl mi jak probíhala operace a že vzhledem k tomu, že levé prso bylo menší než pravé, rozhodl se tedy do levého prsu dát implantát o objemu 250ml a do pravého 225ml, aby prsa byla pěkně souměrná.

S péčí na klinice jsem byla maximálně spokojená, sestřičky byly milé a velice ochotné. Každou hodinu se přišla některá z nich podívat jestli je všechno v pořádku a něco nepotřebuji. Pan doktor se na mě přišel podívat i v sobotu(operace probíhala v pátek), v době svého volna, měla jsem velkou radost z jeho návštěvy a v neděli jsem už šla domů. Rekonvalescence probíhala bez jakýchkoliv problémů a už za měsíc nebylo skoro vůbec poznat, že bych kdy na nějaké operaci byla. Jizvy se velice rychle zahojily a má prsa vypadají jako by byla dílem „Matky přírody“.

Konečně jsem spokojená se svým vzhledem a mám sebevědomí, které mi díky malým prsům vždy chybělo. Za to vděčím jen panu doktorovi. Jsem moc ráda, že jsem dostala odvahu udělat tenhle zásadní krok a že jsem měla to štěstí a potkala jsem pana doktora Kmenta, který má podle mě „zlaté ruce“.

Ráda bych tedy poděkovala všem na klinice Esthé za jejich péči a jejich neustálé úsměvy, ale především chci poděkovat panu doktorovi Liboru Kmentovi.

Vám pane doktore patří můj velký dík!

Lucie K.

 


FOTOGRAFIE PACIENTA

« Zpět na aktuality

Konzultace

Objednejte se na konzultaci přímo na naší klinice.

Objednat se

Callback

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

Zavolejte mi

Poradna

Napište nám, odborníci zodpovídají vaše dotazy online.

Chci poradit

zákroky, které lidé také využívájí

Současně s operací obličeje lze často provádět tyto operace a využít naše výhodné cenové balíčky: