Jak začal můj příběh s problémovým nosem.

 Dobrý večer pane docente,

nejprve bych Vás chtěla v úvodu svého e-mailu pozdravit.  Na konci června oslavím své 18. narozeniny.Můj velký problém mi vyrostl asi ve 13 letech v období puberty, kdy se z celkem normálně vyhlížejícího nosu stal velký ostrý a ještě ke všemu nerovný nos. Moji oba  rodiče, mají ostré nosy,takže jsem to mohla čekat. Jen když se dívám na fotky, tak mi přijde, že nos vyrostl ze dne na den.Od svých 13 jsem si začala uvědomovat, že je větší než mají mé kamarádky a začala jsem mít komplex. Roky šly dál a já jsem se hodně změnila a dokonce jsem si připadala i pěkná, akorát na ten svůj nos jsem pozapomněla. Ale naneštěstí jsou tu lidé, kteří mi moc rádi připomněli moje nedokonalosti. Asi nejhorší je, když vám někdo řekne přímo do obličeje, jak velký nos máte. Od nástupu na střední je to vše horší. Je to velká škola plná holek a kluků a všichni mají normální nosy, teda není to pravda. Jsou zde jedinci, co mají podobný nos jako já, ale moc jich není. Jsem zatížená na nosy, protože to na sobě nemám ráda, tak to pozoruji u ostatních a hledám jedince, co jsou na tom ještě hůř, je to dost těžké. Jsou lidé s velkým nosem, ale podle mě převažuje většina s malým nebo normálním. Nevím, jak to vidíte vy, ale tohle je můj názor. Od nástupu na střední se můj postoj k nosu o hodně moc zhoršil a já jsem ho začala nenávidět. I když mi bylo tvrzeno, že jsem pěkná i s ním, mám to v hlavě a nikdo mi to nevymluví, bohužel. Strašně ráda bych tomu věřila, jenže pak se na sebe podívám v zrcadle a je to zpátky, všechny ty blbé pocity, zkažené nálady a deprese. Slzy, proč zrovna já musím mít velký nos, který nejde nijak zakrýt a nemůžu mít raději něco jiného? Takové otázky si kladu tolikrát. V dnešním světě je vzhled hrozně důležitý, krása Vám nezaručí štěstí,ale vše je potom jednodušší. Bohužel nejsem tak silná, abych mohla tvrdit,že si ze svého nosu udělám přednost. Mé 18. narozeniny se blíží a já jsem silně začala uvažovat, že půjdu na vytouženou plastickou operaci. Původně jsem na ni chtěla jít, až po střední škole, kvůli okolí a lidem ze třídy. Jenže potom jsem si řekla, že se nenechám ovlivnit,  je to můj sen a měla bych mu jít kupředu. Rozhodla jsem se, že na ni půjdu už v červnu, můj názor na nos, by se v nadcházejících dvou letech stejně nezměnil, možná by mě to trápilo ještě více.

Mým prvním krokem bylo, že jsem se objednala na konzultaci do jedné kliniky v Brně,když jsem odcházela z konzultace,byla jsem šťastná a to se mnou ještě nic neudělali. Právě tyto chvilky mě utvrdily v tom, že do toho na 100% půjdu. V posledním měsíci pořád jen čtu samé diskuze a zkušenosti holek, co mají nebo budou mít nový nos. Sleduji fotky před a po a je to neuvěřitelné, jak lehce se dá člověk změnit, jak může být šťastnější díky maličkosti jako je nos :)

Proč jsem se Vám tedy rozhodla napsat? Četla jsem, že je lepší poradit se s více operatéry a potom se rozhodnout. Bohužel bydlím, celkem daleko od Prahy, takže to pro mě není nejjednodušší přijet, proto jsem Vám zatím jen napsala.

Chtěla jsem se zeptat, zda by byla operace v 18. letech možná? Co si o mém nosu myslíte? Psala jsem si se slečnou, která ji u Vás měla před 18.rokem a je moc spokojená. Na operaci bych chtěla jít na konci června, abych v září mohla přijít do školy jako nová. Někomu by se to mohlo zdát nerozvážné, že utratím peníze, které mám od mala za estetickou úpravu, jenže já vím, že to za to bude stát. Ten kdo nikdy neměl velký nos, nemůže mé pocty pochopit. Každý den se probouzím a jdu se na sebe podívat do zrcadla a pořád je to stejné. Nejvíce mě ničí, když jsme někde večer venku v kavárně či klubu a já tam vidím,všechny ty krásné slečny, potom přijdu domů a chce se mi brečet.Někdy na mě přicházejí nálady, že brečím a to jen kvůli nosu, hrozně moc mě trápí. Je to jen malé trápení proti tomu, co zažívají ostatní lidé se skutečnými problémy. Moc dobře si to uvědomuji, ale ten pocit mi to nikdy nevezme.

Posílám Vám nějaké své fotky, budu moc ráda , když se na ně podíváte. Snad jsem sepsala vše, co jsem měla na srdci. Budu se těšit na Vaši odpověď. Je mi jasné, že e-mailů jako je ten můj Vám chodí nespočet, takže se omlouvám, ale chtěla jsem to zkusit. Raději si ani neumím představit, kolik máte práce a vyřizování, ale i přesto doufám, že si přečtu vaši odpověď.

Přeji Vám pěkné pracovní dny a plno úspěchů a radosti .

 

Vše je za mnou a výsledek je perfektní a úplně předčil mé očekávání.

Dobrý den pane docente,

 V červnu jsem u vás podstoupila plastiku nosu.Nos jsem dostala jako dárek k narozeninám a byla to ta nejlepší věc, jakou jsem kdy mohla udělat. Nevím zda si mě ještě pamatujete, protože Vám projde pod rukama spousty pacientek.Než  jsem šla na operaci, tak jsem si s Vámi vyměnila pár e-mailů, díky kterým se má operaci uskutečnila tak v brzké době. Na operaci jsem šla až na 3.pokus.

Už hrozně dlouhou dobu se vám chystám napsat, ale bohužel jsem se k tomu pořád nějak nedostala, až dnes v neděli jsem si k toumu sedla a chci to vše sepsat. Ještě než začnu příběh o mém nosu, tak bych Vám hrozně moc chtěla poděkovat za to vše, co jste pro mě udělal a hlavně za váš lidský přístup se kterým přistupujete ke všem pacientům, laskavost a šikovné ruce. Moc si vás vážím a bylo pro mě velkým potěšením setkat se s někým tak uznávaným, ale na druhou stranu skromným a laskavým člověkem.Můj život se s novým nosem v určitých věcech změnil a rozhodně této změny nelituji. Všem kteří o tomto zákroku uvažují a nejsou se sebou spokojeni by měli tuto operaci podstoupit a já bych jim to jen doporučila. Nejdůležitější je, aby byl člověk se sebou spokojený. To jak se cítí se odráží na jeho osobnosti a vnímání ostatními lidmi, nejde jen o vzhled , ale o energii kterou vyzařujete. Pro někoho je žena s velkým nosem krásná a když si ona sama přijde krásná, tak je to správné. Někdo dokáže z neobvyklých věcí udělat své přednosti, někdo to nedokáže a trápí se. Žijeme ve 21.století,kde si můžeme od svých kosmetických trápení pomoci.8.července jste mi sundal po 14 dnech sádru a já si tento den budu pamatovat snad navždy, protože pocit, když jsem poprvé uviděla svůj nový nos,který byl malý a hlavně rovný, tak jsem byla nevýslovně šťastná. Šťastná za to, že už je vše za mnou a výsledek je perfektní a úplně předčil mé očekávání. Každý den když vstanu,tak se podívám na svůj nos a udělá mi hroznou radost, pokaždé když si po něm přejedu tak mám hned lepší náladu,protože už je můj.Teď už se neodvracím, aby náhodou někdo neviděl můj velký nos jako předtím, nevadí mi fotky z profilu a už hlavně vůbec neřeším to, že se lidem nebude líbit můj nos a budou se mi za ně smát. Od té doby, co ho mám, tak už o něm nijak extra nepřemýšlím, jsem za něj vděčná a vždy budu a taky jsem moc ráda za to, že už mě žádná blbá nálada nebo  deprese nepřepadne kvůli nosu, tohle téma už je dávno za mnou:) O mé změně vědělo jen pár lidí a když mě viděli poprvé s novým přírustkem, tak byli nadšení a říkali, že výsledek je parádní. Svým způsobem jsem se změnila,možná mi i trochu, ale zdravým způsobem povyrostlo sebevědomí a už se necítím jako ta nosatka. Lidé mě teď vnímají jinak, více si mě všímají, oslovují mě. Je neuvěřitelné, co dokáže s člověkem udělat změna nosu. Mohla bych o tom psát mnohem, mnohem více, ale nechci vás zatěžovat svým dlouhým e-mailem, protože toho máte taky určitě mnoho.

Pane docente, ještě jednou bych Vám strašně moc chtěla poděkovat za to, že jste mě vzal těsně před mými narozeninami, za váš přístup. Že jsem vám mohla zavolat v 11 večer a vy jste to zvedl.Všeho si moc vážím,beru to jako zkušenost setkat se s tak skvělým člověkem a budu doufat, že se jednou třeba setkáme,ne na operačním sále :)Pokud budu mít někdy cestu do Prahy,tak se určitě do Esthé zastavím a budu doufat, že vás zrovna zastihnu.

 

Přeji Vám, ať jste spokojený, zdravý a rozdáváte tolik radosti jako doposud.

 

S pozdravem M.

 

Před

Nejdůležitější je, aby byl člověk se sebou spokojený.

Po

Nejdůležitější je, aby byl člověk se sebou spokojený.

Před

Nejdůležitější je, aby byl člověk se sebou spokojený.

Po

Nejdůležitější je, aby byl člověk se sebou spokojený.

Konzultace

Objednejte se na konzultaci přímo na naší klinice.

Objednat se

Callback

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

Zavolejte mi

Poradna

Napište nám, odborníci zodpovídají vaše dotazy online.

Chci poradit

zákroky, které lidé také využívájí

Současně s operací obličeje lze často provádět tyto operace a využít naše výhodné cenové balíčky: