Jeden z nejvyhledávanějších našich plastických chirurgů

MUDr. Karel Urban

„Posláním estetické chirurgie je dělat člověka šťastným a spokojeným.“

Jeden z našich nejlepších plastických chirurgů, s lidským cítěním, který pro pacienta udělá vždy jen to nejlepší. Neudělá nic, čím by si pacient nebo on sám nebyl jistý. Tak nejčastěji hovoří o předním českém plastickém chirurgovi MUDr. Karlu Urbanovi jeho pacienti.

Důvodem dnes již tisíců spokojených pacientů jsou lékařovy zkušenosti získané na stážích ve Velké Británii, USA, Itálii či Švýcarsku a především přímo od mistra estetické chirurgie doc. MUDr. Jana Měšťáka CSc. Ten ho naučil nejen moderním profesním dovednostem v oboru plastické chirurgie, ale také trpělivosti a pokoře.

MUDr. Karel Urban navrátil plastikou břicha krásné křivky již 250 maminkám a liposukcí zbavil tuku z problémových partií přes 900 pacientů. Provedl více než 200 operací nosu, 200 faceliftů nebo 70 zvětšovacích operací rtů. Už 1000 spokojeným ženám splnil jejich sen o krásném poprsí.

Dnes se MUDr. Karel Urban pyšní řadou atestací a certifikátů. Kromě jiného je držitelem atestací ze všeobecné chirurgie, z plastické chirurgie i licence České lékařské komory v těchto oborech, dále Certifikátu odborné způsobilosti v estetické chirurgii, Certifikátu pro práci s lasery, aplikaci injekčních implantátů.

Životopis

MUDr. Karel Urban je absolventem 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Kromě své činnosti na soukromé Klinice plastické chirurgie Esthé,  kde se specializuje především na estetickou chirurgii, pracuje od roku 1998 také na Klinice plastické chirurgie Nemocnice Na Bulovce, kde se zaměřuje hlavně na rekonstrukční plastickou chirurgii. Zde téměř sedm let let působil i ve funkci primáře kliniky a současně zde provádí i výuku studentů 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

V téže nemocnici je také nepostradatelnou součástí týmu Centra komplexní chirurgické péče o ženy s onemocněním prsu. Je jedním z nejúspěšnějších plastických chirurgů v oblasti rekonstrukce prsů u žen, které prodělaly mastektomii v souvislosti s nádorovým onemocněním prsu. V rámci univerzitní kliniky je zapojen do všech jejích činností a patří k nejlepším plastickým chirurgům pracoviště.

Je spoluzakladatelem Nadačního fondu Femina, který pomáhá ženám s rakovinou prsu.

1993 - 1997 Chirurgické oddělení Nemocnice Na Míčankách, Praha

1998 - dosud Klinika plastické chirurgie Nemocnice Na Bulovce

2000 - dosud Klinika Esthé

Členství v odborných společnostech

Publikace o plastické chirurgii

  • O své zkušenosti z oboru plastické chirurgie se MUDr. Karel Urban dělí se svými kolegy z celého světa na mezinárodních kongresech a seminářích zasvěcených plastické a estetické medicíně. O svých poznatcích publikuje také v odborných článcích.

 URBAN KAREL

Objednávky ke konzultaci a informace:

  • tel: +420 222 868 811
  • mobil: +420 731 188 478
  • E-mail:urban@esthe-plastika.cz

Jako špičkový plastický chirurg je MUDr. Karel Urban často oslovovaným specialistou pro rozhovory redakcemi českých médií. Seznámit se se zkušenostmi i osobností lékaře Esthé se můžete například v tomto výběru.

Chystáte se na kontrolu, nebo si chcete domluvit konzultaci s lékařem? Podívejte se, jaká je ordinační doba MUDr. Karla Urbana na klinice plastické chirurgie Esthé.

konzultace
Pondělí10:00 - 13:00
Středa15:30 - 17:00
Kontrola
Pondělí13:00 - 14:00
Středa17:00 - 18:00
MUDr. Karel Urban
powered by Plastická-chirurgie.info

Přesvědčte se o našich výsledcích

fotogalerie
zákroků před a po

zobrazit fotogalerii

Konzultace

Objednejte se na konzultaci přímo na naší klinice.

Objednat se

Callback

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

Zavolejte mi

Poradna

Napište nám, odborníci zodpovídají vaše dotazy online.

Chci poradit

zákroky, které lidé také využívájí

Současně s operací obličeje lze často provádět tyto operace a využít naše výhodné cenové balíčky: