Zkušený anesteziolog s třicetiletou praxí

MUDr. Pavel Vokálek

MUDr. Pavel Vokálek je zkušený anesteziolog, který pracuje v dokonalé souhře s operatérem.

MUDr. Vokálek posuzuje zdravotní způsobilost klientů k operačním výkonům v celkové anestezii či analgosedaci. Podává anestezii i analgosedaci k plastickochirurgickým výkonům na operačním sále. Podílí se též na pooperační péči na lůžkovém oddělení kliniky Esthé.

Životopis

MUDr. Vokálek je absolventem 3. Lékařské fakulty UK v Praze, kterou dokončil v roce 1984. Po ukončení fakulty začal pracovat jako anesteziolog Kliniky anesteziologie a resuscitace Fakultní nemocnice na Vinohradech. Prošel anesteziologickou praxí všech operačních oborů. Poskytoval konziliární služby pro jednotky intezivní péče chirurgické i nechirurgické. Absolvoval dlouhodobou anesteziologickou praxi na tamní Klinice plastické chirurgie a Klinice popáleninové medicíny. Od roku 1991 do roku 1997 byl vedoucím lékařem anesteziologického úseku Kliniky ortopedie a traumatologie téže nemocnice. V letech 1992 až 1996 se také podílel na výuce budoucích lékařů 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy jako odborný asistent. Jako smluvní privátní anesteziolog kliniky Esthé pracuje od jejího vzniku v roce 1997.

MUDr. Vokálek složil v roce 1988 atestaci I. stupně a v roce 1993 atestaci II. stupně v oboru anesteziologie a resuscitace. Je členem České lékařské komory, členem České lékařské společnosti anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny JEP.

konzultace
Pondělí10:00 - 17:00
Úterý10:00 - 17:00
Středa10:00 - 17:00
Pátek10:00 - 17:00
MUDr. Pavel Vokálek

Konzultace

Objednejte se na konzultaci přímo na naší klinice.

Objednat se

Callback

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

Zavolejte mi

Poradna

Napište nám, odborníci zodpovídají vaše dotazy online.

Chci poradit

zákroky, které lidé také využívájí

Současně s operací obličeje lze často provádět tyto operace a využít naše výhodné cenové balíčky: