Zkušená radiodiagnostička

MUDr. Radka Janitorová

„Je dobré pečovat nejen o krásu, ale i o zdraví svých prsů.“

Přijďte do Esthé na sonografické vyšetření prsu. Vedoucím sonografického pracoviště je MUDr. Radka Janitorová, která se věnuje mammární diagnostice (vyšetření prsů) od zahájení mamografického screeningu v České republice v roce 2003, tedy již přes 10 let.

MUDr. Radka Janitorová je absolventkou 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1999 získala atestaci v oboru Radiologie a zobrazovací metody. Již o rok později se začala specializovat na vyšetření prsů neboli mammární diagnostiku. Jejím hlavním posláním na klinice Esthé je důkladné vyšetření prsů zejména po esthetických výkonech (po augmentaci prsou, jejich modelaci či redukci, nebo jiném estetickém výkonu), ale i vyšetření předoperační a konzultační.

Zárukou kvality sonografického vyšetření prsů na našem pracovišti je dlouholetá zkušenost a pečlivost vyšetřující lékařky i kvalitní zobrazení na ultrazvukovém přístroji MYLAB 50.

Životopis

Hodnocení mammografických snímků, ultrazvukových vyšetření prsů i ověřování nejasných či podezřelých ložisek (core-
cut biopsiím) pod ultrazvukovou kontrolou (tedy komplexní mammární diagnostice) se MUDr. Janitorová věnuje od roku 1999 doposud v akreditovaném mammárním screeningovém centru Oblastní nemocnice Mladá Boleslav. Své poznatky z problematiky mammárně-onkologické, si během své kariéry rozšířila během tříletého působení v Centru pro nemoci prsu v Praze 10.

V posledních letech se specializuje na vyšetřování prsů po esthetických výkonech (především po augmentaci), kde je pečlivé a erudované ultrazvukové vyšetření velmi důležité ke zhodnocení stavu implantátů i vyloučení patologických změn v prsní žláze a jejím okolí.

Kromě toho však nadále provádí široké spektrum zobrazovacích vyšetření v rámci oboru Radiologie, například sonografii orgánů břišní dutiny, měkkých tkání těla a veškerá CT vyšetření.

Zkušená a precizní radiodiagnostička je držitelkou Licence pro výkon soukromé lékařské praxe, funkce odborného zástupce a poskytování poradenských služeb v oboru Radiologie a zobrazovací metody od České lékařské komory, Diplomů celoživotního vzdělávání ČLK a mnoha certifikátů za aktivní (přednáškovou) i pasivní (vzdělávací) účast na odborných seminářích a kongresech.

  • 2012 – doposud Vedoucí sonografického pracoviště kliniky Esthé
  • 2009 – 2011 Centrum pro nemoci prsu v Praze 10
  • 1997 – doposud Oblastní nemocnice Mladá Boleslav a.s.

Členství v odborných spolcích

  • Členka Radiologické společnosti J. E. Purkyně.
ordinační hodiny
Čtvrtek09:00 - 15:00
MUDr. Radka Janitorová

Konzultace

Objednejte se na konzultaci přímo na naší klinice.

Objednat se

Callback

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám!

Zavolejte mi

Poradna

Napište nám, odborníci zodpovídají vaše dotazy online.

Chci poradit

zákroky, které lidé také využívájí

Současně s operací obličeje lze často provádět tyto operace a využít naše výhodné cenové balíčky: