Markéta Skalová | 03.01.2019 09:11

Modelace prsů

Dobrý den, jsem po větším váhovém úbytku cca 20 kg a po dvou těhotenstvích, chtěla bych se objednat na konzultaci a podstoupit modelaci prsů a plastiku břicha. Jaké pořadí doporučujete? Na konzultaci čeho se mám objednat? Děkuji.

zobrazit diskusi (1)
Fahima Nedorostová | 31.12.2018 03:08

Srovnání nosu

Dobrý den.
Je mi již 50 let a až teď jsem dostala odvahu oslovit Vás.
Mám od mládí nos do strany, tudíž půl části nosu neprůchozí a problém s dýcháním. Mohla bych se takto zeptat, 1) kolik takový výkon asi stojí ? 2) příp., zda by mi alespoň část platby mohla zaplatit zdravotní pojišťovna? 3/ kolik by stála konzultace?
Moc děkuji za odpověďi, Nedorostová

zobrazit diskusi (1)
Petra Komárková | 20.12.2018 13:56

Asymetrie - 8 měsíc po operaci

Dobrý den,

prosila bych o nazor. Jsem 9 měsíců po operaci a kazde prso mam jine. Po operaci jsem měla krásná prsa. Pred mesicem mě bolela a všimla jsem si, že mám každé jiné. (Dřív jsem si toho nevšimla, nějak jsem se nepozorovala.) Byla jsem u svého doktora, nasadil antibiotika, doporučil tvarohové zábaly a poslal mě na sono. Podle doktora je vše v pořádku, jeho názor je, že jsem si prsa namohla nebo to vzniklo kvůli chřipce. Bohužel je to měsíc a stálé nevidím zlepšení. Doma už nechci chodit bez podprsenky, natož bez trika. Chtela bych vedet nazor i jineho doktora. Dekuji

zobrazit diskusi (1)
Kateřina Baníková | 13.12.2018 22:42

Dotaz

Dobrý večer rada bych se zeptala zda mohu podstoupit modelaci prsou a liposuckci když beru léky ma ředěni krve děkuji Baníková

zobrazit diskusi (1)
Hana Svobodová | 12.12.2018 21:18

oboustranná subkutánní preventivní mastektomi

Dobrý den pane doktore,
mám následující dotaz, v současné době dokončuji chemoterapii po léčbě karcinomu prsu, mám ještě biologickou léčbu, Jsem po operaci, byl mi proveden záchovný řez, nicméně jsem si nechala udělat genetický test, kde mi vyšlo že mám oslabený gen BRCA 2.
Po úvaze se rozhoduji pro odstranění obou prsních žláz , preferovala bych subkutánní mastektomii s následnou rekonstrukcí implantátem. ( zachování bradavky a dvorce).
Chtěla jsem se zeptat, zda Vaše klinika provádí i tyto operace, jaká je čekací doba.
děkuji za Vaši odpověď
Hana Svobodová

zobrazit diskusi (1)
Lucie Vinterová | 11.12.2018 12:13

rozdíl ve velikosti prsou ( "vrozená vada" )

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat. Mé dceři bylo letos 20 let. Má "vrozenou" vadu, že jedno prso má o hodně znatelně větší než druhé. Přes pubertu jsme čekali, zda se to ještě nesrovná, ale bohužel. Studuje vysokou školu. Chtěly bychom to řešit plastikou - srovnání velikosti prsou (doporučení gynekoložky).

zobrazit diskusi (1)
vera bobovska | 07.12.2018 15:14

nahrada po ablaci

dobry den, vloni v zari jsem podstoupila oboustrannou ablaci prsou. jsem sportovni typ, nemam nikde zadny tuk, ktery by se mohl prenest nad implantaty. jediny tuk, ktery mam je na zadku. muj dotaz zni: lze prenest material ze spodni casti hyzdi? dekuji za odpoved.

zobrazit diskusi (1)
Pavla Poncová | 29.11.2018 12:46

Čekací doba

Dobrý den,chci se zeptat na čekací dobu ohledně zvětšení prsou?
Děkuji Poncová

zobrazit diskusi (1)