Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na vyhledávání

Neinvazivní odstranění podbradku

Neinvazivní odstranění podbradku

Nová metoda je neinvazivní injekční odstranění podbradku bez skalpelu. Jedná se o bezpečný a jednoduchý estetický postup bez jakýchkoli negativních účinků na tělo.

BENEFITY Neinvazivní injekční odstranění podbradku

Neinvazivní odstranění podbradku Konturování dolní části obličeje Dlouhodobý efekt

DŮVODY OPERACE Kdy podstoupit ošetření?

Plnost v oblasti podbradku je relativně častý problém. V řadě případů je tento nález spojený s celkovou nadváhou. Příčinou však může být i genetická dispozice.
Hlavní příčinou dvojité brady je ukládání tuku a stárnutí, respektive ochabování kůže, které neovlivníte cvičením ani dietou.

Nová metoda je neinvazivní injekční odstranění podbradku bez skalpelu. Jedná se o bezpečný a jednoduchý estetický postup bez jakýchkoli negativních účinků na tělo. Obvykle doporučujeme tři až šest ošetření s odstupem minimálně šesti týdnů.

Je syntetická forma deoxycholové kyseliny a přirozeně se vyskytuje v žlučníku a žaludku, kde pomáhá rozbít a absorbovat tuk, který přijímáme ve stravě. Tělo tuto molekulu vnímá jako přirozeně se vyskytující. Naruší membrány buněk, dojde k jejich prasknutí a kompletnímu odstranění spolu s rozbitými tuky. Zároveň je zaručeno, že se do dané oblasti nevrátí.

Tím se zásadně liší od hubnutí, u kterého dochází pouze ke zmenšování tukových buněk.

Do nedávna byla primárním zákrokem pro tvarování podbradku ultrazvuková nebo laserová liposukce. Ta vedla k odstranění přebytečné tukové tkáně, ke zpevnění kůže a ke zvýraznění okraje dolní čelisti.

U pacientů s nadbytkem a poklesem kůže je doporučeným řešením spíše lifting obličeje a krku.

PRŮBĚH OPERACE Co vás čeká?

Jak probíhá odstranění podbradku?

Při první konzultaci posoudíme nález a doporučíme počet ošetření, který se pohybuje mezi třemi a šesti s odstupem minimálně šesti týdnů. Díky neinvazivnosti můžeme první ošetření provést již při první návštěvě a není třeba ho kombinovat s jinou odbornou péčí.

Zákrok provádíme po lokální aplikaci anestetického krému. Ošetření zahrnuje deset až dvacet injekcí do dané oblasti, přípravek je třeba rozložit rovnoměrně. Zákrok trvá zhruba dvacet až třicet minut a je minimálně bolestivý. Vhodný je pro muže i ženy a lze ho provádět v průběhu celého roku. Po ošetření můžete kliniku opustit sami, bez doprovodu.

Průvodce zákrokem

PTÁTE SE Vaše nejčastější dotazy

Jak probíhá rekonvalescence?

Z kliniky můžete odjet sami, doprovod nepotřebuje. Do druhého dne doporučujeme klidový režim. Po dobu několik dní je vhodné nosit elastickou masku, která napomáhá tvarování dané oblasti a působí proti otoku. Nepříjemností v období po aplikaci bývá otok, a to trvající až několik týdnů. Mohou se také vyskytnout modřiny, které se však vstřebají během několika dní. Do běžného pracovního režimu se můžete vrátit v návaznosti na průběh rekonvalescence, zejména stran otoku. Obvykle to bývá druhý den, či po několika dnech. Plnou fyzickou zátěž doporučujeme po dvou týdnech od zákroku.

Jaké jsou možné komplikace a rizika?

Jako každý kosmetický zákrok nese i tato metoda určitá rizika. Ta jsou ale vzhledem k miniinvazivitě ošetření velmi omezená. Procedura není vhodná pouze pro pacienty s výraznějšími tzv. platysmálními pruhy. Bezpečnost ošetření dokládá certifikace FDA. Přesto doporučujeme provádět léčbu Belkyrou pouze u odborníků s výbornou znalostí anatomie obličeje, včetně nervů a cév. Injekce do blízkosti lícního nervu by mohla vést k jeho poranění a ovlivnění funkce, zejména v oblasti úst. Může také dojít ke vzniku zatvrdlin.

Cena zákroku

  • Orientační cena zákroku 13 500 Kč

Zarezervujte si svůj termín konzultace

Jsme klinika plastické chirurgie. Nabízíme kvalitu prověřenou tisíci spokojenými klienty. Připojte se k nim i vy.

Kontaktujte nás

Máte dotaz? Nebojte se zeptat!