Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na vyhledávání

Plastická operace stydkých pysků / Labioplastika

Plastická operace stydkých pysků / Labioplastika

Labioplastika patří mezi nejčastější zákroky v oblasti intimních partií. Tato estetická operace je ženám doporučována nejen z kosmetického, ale i psychologického pohledu.

BENEFITY Kosmetický, ale i psychologický význam zákroku

Zmenšení malých stydkých pysků Úprava asymetrie stydkých pysků

DŮVODY OPERACE Kdy podstoupit labioplastiku?

Labioplastika patří mezi nejčastější zákroky v oblasti intimních partií. Tato estetická operace je ženám doporučována nejen z kosmetického, ale i psychologického pohledu.

Plastika stydkých pysků je vyhledávána zejména ženami, kterým abnormální délka a tvar stydkých pysků narušuje intimní život, znemožňuje oblékání spodního prádla či plavek a vadí jim při sportovní činnosti. Důvodem pro labioplastiku mohou být také problémy čistě estetické, které ženě ubírají sebevědomí.

Zákrok na naší klinice provádíme ženám bez gynekologických potíží od 18. roku věku. V přípravě labioplastiky po porodu je nutné počkat s operací půl roku a ukončit kojení.

PRŮBĚH OPERACE Co vás čeká?

Jak probíhá labioplastika?

Labioplastiku provádíme v lokální nebo celkové anestezii. Samotná plastická operace stydkých pysků trvá přibližně půl hodiny.

Zákrok probíhá ideálně v období minimálně dva týdny před menstruací. Spočívá v odstranění přebytečné kůže z oblasti malých stydkých pysků a dotvarování labií do přirozené podoby. Pacientka je při operaci v tzv. gynekologické poloze.

K operaci stydkých pysků využíváme na naší klinice vstřebatelné stehy, které samy vypadnou do tří týdnů od výkonu. Jizva je velmi jemná a téměř neviditelná.

Průvodce zákrokem

PTÁTE SE Vaše nejčastější dotazy

Jak probíhá rekonvalescence?

Rekonvalescence nevyžaduje žádné speciální aktivity, jen by měl být kladen větší důraz na dodržování hygieny. Návrat ke sportovním aktivitám doporučujeme nejdříve po dvou týdnech. S intimním životem je vhodné začít až po měsíci od zákroku.

před operací Průvodce operací

  1. Doneste předoperační dokumentaci

    Předoperační vyšetření nesmí být starší 14ti dnů před výkonem. Vyšetření je nutné přinést nejpozději v den operace. Upozorňujeme, že pacienti s neúplným vyšetřením nemohou být operováni.

  2. Dodržujte pokyny před nástupem k operaci

    Před nástupem je vhodné nejíst pevnou stravu a nepít mléčné a alkoholické nápoje, nekouřit, pacient nesmí trpět žádnou virovou či jinou chorobou nebo být v rekonvalescenci. Kompletní seznam najdete níže.

  3. V den operace přineste vše důležité

    Předoperační vyšetření, přineste také léky, které pravidelně užíváte, věci osobní potřeby a přezůvky, kopii dokladu o zaplacení operace nebo zálohy. Podrobnější seznam najdete níže.

Průvodce zákrokem

Cena zákroku

  • Orientační cena zákroku zpravidla 29 300 Kč

Zarezervujte si svůj termín konzultace

Jsme klinika plastické chirurgie. Nabízíme kvalitu prověřenou tisíci spokojenými klienty. Připojte se k nim i vy.

Kontaktujte nás

Máte dotaz? Nebojte se zeptat!