Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na vyhledávání

Seznamte se s naší klinikou

Více než 25 let zkušeností v oboru estetické medicíny. Desetitisíce spokojených pacientů. Kliniku plastické chirurgie Esthé najdete v jedinečné lokalitě ulice Na Příkopě 17 v samém srdci Prahy. Naší filozofií je poskytnout klientům příležitost cítit se svém těle šťastní. Přicházíme jen s tím nejlepším, co svět estetické medicíny nabízí.

Máme jasnou vizi

doc. MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D.

doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.

Historie Kliniky Esthé sahá do roku 1997

Za zrodem stálo dlouholeté přátelství hraběte Tomáše Kolowrata-Krakovského s doc. MUDr. Janem Měšťákem, CSc. Díky tomu naši kliniku najdete v komplexu Kolowratových domů v centru Prahy. Již více než 25 let se držíme základní filantropické vize s jakou byla Klinika Esthé zakládána. Primární není zisk. Cílem celého snažení je, aby byli naši pacienti šťastnější ve svých vlastních tělech. Jakýmkoli způsobem, a to i bez operace. Proto dlouhodobě podporujeme řadu charitativních organizací. V roce 2008 se klinika Esthé rozdělila na dvě sekce. Jedna se zaměřuje na estetickou chirurgii, druhá zajišťuje korektivní dermatologii a laserovou terapii. K 25. narozeninám jsme nám, ale především klientům, nadělili rozsáhlou rekonstrukci všech osmi pater Kliniky Esthé. Od recepce, přes ambulance, sály až po jednotlivá oddělení.

TVOŘÍME NOVOU ESTHÉ / TVOŘÍME NOVOU ESTHÉ / TVOŘÍME NOVOU ESTHÉ /

buďte ještě krásnější

Proč zvolit kliniku Esthé?

Na naší klinice pracují jen ti nejlepší specialisté ve svých oborech. V Česku udáváme trend estetické medicíny.

Naši lékaři mají více než 25 let zkušeností

Naši specialisté jsou skutečnými odborníky a průkopníky v oboru plastické chirurgie. Můžeme se pochlubit i řadou prvenství. Například jsme provedli první rekonstrukci prsu po ablaci s užitím přenosu tukové tkáně obohacené o kmenové buňky.

Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi

Klinika Esthé je privátní, superspecializované zdravotní pracoviště. K naší práci využíváme pouze nejmodernější technologie a postupy.

Operací to u nás nekončí

Klinika Esthé je rodinnou firmou. Vážíme si nejen našich kolegů, ale také klientů. Proto jim nabízíme odbornou péči před zákrokem i po něm. Každý z lékařů pacientovi sestaví individuální plán kontrol. Nebojte se na nás obrátit, také v případě, kdy máte po operaci jakékoli pochybnosti.

Poznejte náš tým lékařů