Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na vyhledávání

Děkuji, jak nejvíc umím

1

Dobrý den, pane docente,

 dne 7.3. jsem u vás absolvovala rhinoplastiku měkké i tvrdé části nosu. Dne 20.3. jsem měla dorazit na kontrolu a sundání sádry, bohužel kvůli současné "corona" situaci mi přechodně práce přibylo a nemohla jsem si dovolit vzít volno a dorazit do Prahy na kontrolu.

 O víkendu jsem si po 2 týdnech sundala sádru sama doma. Abych řekla pravdu, nenacházím pořádně ani ta správná slova, jak bych popsala vděčnost a pocity, které nyní vůči Vám mám. To, co dokážete, je pro mě něco neskutečného a téměř nepochopitelného. Nechápu, jak dokážete něco takového "vykouzlit". Výsledek předčil má očekávání. Doufala jsem, že můj nos bude menší a méně "přísný". Tajně jsem doufala, že i má škaredá špička (kterou jsem ze srdce na sobě nesnášela nejvíc) se trochu zmenší - ale realita je taková, že můj nos je naprosto úžasný - je rovný, menší, roztomilejší a po škaredé špičce ani stopy.

 Pořád se snažím najít ta správná slova, ale nenacházím je. Celý život jsem se cítila méněcenná, škaredá a přísná kvůli mému nosu. Nesnášela jsem, když se na mě někdo díval z profilu, nesnesla jsem pohled na fotky, na kterých byl můj nos vidět z boku. Při každé procházce městem jsem se dívala do výloh a vždy viděla pouze můj nos.. Pokud na něj někdo poukázal nebo mě upozornil, že mám velkej nos - vždy mi to přišlo, jako bych celý život sebou musela nosit břímě, které mi život nadělil. Cítím neskutečnou životní úlevu, kterou bych bez operace nikdy necítila, i když jsem se mnohdy v mysli snažila. Myslím si, že jako jeden z mála lidí skutečně rozumíte, jak se takový člověk cítí a co to pro něj znamená. Tohle není jenom kosmetická záležitost, je to mnohem víc".

 Jsem Vám neskutečně vděčná a obdivuji Vás jako osobu a Vaši práci. Poslouchala jsem rovněž i rozhovory s Vámi a vy jste opravdu inspirativní. Díky Vám mám chuť žít a celý svůj život pracovat jak nejlíp umím a snažit se neustále posouvat dál. Zároveň Vás obdivuju, s jakým nadhledem a pokorou neustále pracujete. Nejste povrchní člověk a to mi dodává i větší naději vůči lidem. Ještě Vám chci poděkovat, jakým způsobem jste na mě před operací promluvil a uklidnil mě. To mě doslova pohladilo na duši, takhle krásně na mě nikdo ani nepamatuji.

 V příloze zasílám jednu fotku před a dvě fotky po sundání sádry. Na kontrolu se určitě objednám, až se situace v práci stabilizuje. Za pár dnů začnu dle pokynů sestřiček s masážemi.

2

 Děkuji Vám!!!

 Děkuji, jak nejvíc umím. Doufám, že se Vám daří dobře a nejlíp jak to jen jde.

 S pozdravem,

 Zuzana  

Další aktuality