Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na vyhledávání

Nikdy není pozdě

1

Jak to všechno začalo? Byl leden 2019, byla jsem v práci, zazvonil mi telefon. Ozvala se redakce Žena -in se slovy: "Vyhrála jste v soutěži operaci horních víček". Tato prvotní informace mě zprvu zaskočila, ale na druhou stranu mi nedala spát. Ano, dala jsem si čas na rozmyšlenou - výsledek mého rozhodování  byl takový, že jsem na tuto, dá se říci výzvu, kývla. Vše se domluvilo a já společně s kolegyní z práce vyrazila 16. dubna 2019 do Prahy na kliniku Esthé, konkrétně k panu doktorovi Liborovi Kmentovi, který zákrok prováděl. Velice dobře jsem se hojila a výsledek byl nádherný, nyní jsem přesně jeden rok po operaci a jsem maximálně spokojená. Okolí si mé změny všímá a to mě těší. Nyní vím, že to bylo dobré rozhodnutí - příležitost jsem hned v počátku nezavrhla a tím si otevřela cestu k toužebnému přání. Moje "spolupráce" s klinikou Esthé tím neskočila. 

Už když jsem jela poprvé na kliniku měla jsem v hlavě myšlenku, přání, touhu nebo jak to nazvat, změnit úplně jinou část svého těla. Na samém začátku pro mě nebylo vůbec jednoduché nějak začít, zeptat se, řešit.... Ovšem pan doktor Libor Kment je profesionál a člověk na správném místě, zbavil mě, v mých 44 letech, pocitu strachu a především studu. Zapůsobil na mě jako "obyčejný" člověk, který pacientkám opravdu rozumí, umí poradit, vysvětlit, zodpovědět všechny všetečné otázky. Nabyla jsem proto dojmu, že on je ten jediný, který mě mého problému může zbavit. Jsem mu za to nesmírně vděčná a tak trochu pyšná i sama na sebe, že  jsem se konečně "rozhoupala" a tento náročný zákrok, zmenšení prsů, dne 19. listopadu 2019 podstoupila. 

MUDr. Libor Kment odvedl, z mého pohledu, až neskutečnou práci, kdy se mu z extrémně velkých prsou podařily "vyrobit" prsa odpovídající mé postavě, což se před redukcí opravdu říci nedalo. Rázem jsem byla "hubenější" téměř o 4 kg. Byla mi provedena velká redukce o několik čísel a mě se tím značně ulevilo, jak po fyzické tak především po psychické stránce. Nebýt pana doktora, kterého mi snad sám osud přivedl do cesty, tak jsem stále ve starých kolejích a pořád "tahám" tu neskutečnou zátěž, jsem nadšená, že jsem se mohla svěřit do jeho šikovných rukou. Jedinou chybou je to, že jsem se k tomuto kroku neodvážila alespoň o 10-15 let dříve, mohl se můj život možná ubírat jiným směrem. Ubrat roky života bohužel ani pan doktor neumí :-) Ale jak se říká, nikdy není pozdě.

Splnil se mi životní sen, nyní jsem 5 měsíců po operaci, hojení probíhalo skvěle, jizvy blednou, výsledek je fantastický a já Vám za to všechno pane doktore moc a moc děkuji. Chválím Vás všem, kdo si mé proměny všimne a s radostí a klidným srdcem Vás vřele doporučuji dál. 

Samozřejmě nesmím zapomenout na celý skvělý personál kliniky Esthé (recepční, sestřičky, prostě všichni, byla jsem u Vás maximálně spokojená a mile překvapena vynikajícím přístupem ke klientkám).

Bohužel situace je nyní taková jaká je, máme tu opatření kvůli Koronaviru a já se neskutečně těším, až toto nelehké období skončí a já se vydám mezi lidi užívat si každičký krásný den. 

Vaše spokojená klientka Olga J

Další aktuality