Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na vyhledávání

MUDR. PAVEL VOKÁLEK

MUDR. PAVEL VOKÁLEK

ANESTEZIOLOG

MUDr. Pavel Vokálek je zkušený anesteziolog s třicetiletou praxí, který pracuje v dokonalé souhře s operatérem.

MUDr. Vokálek posuzuje zdravotní způsobilost klientů k operačním výkonům v celkové anestezii či analgosedaci. Podává anestezii i analgosedaci k plastickochirurgickým výkonům na operačním sále. Podílí se též na pooperační péči na lůžkovém oddělení kliniky Esthé.

Ordinační doba

Konzultace

pondělí

10.00–17.00

úterý

10.00–17.00

středa

10.00–17:00

pátek

10.00–17.00

 

 

Sjednat konzultaci

Životopis

MUDr. Vokálek je absolventem 3. Lékařské fakulty UK v Praze, kterou dokončil v roce 1984. Po ukončení fakulty začal pracovat jako anesteziolog Kliniky anesteziologie a resuscitace Fakultní nemocnice na Vinohradech. Prošel anesteziologickou praxí všech operačních oborů. Poskytoval konziliární služby pro jednotky intezivní péče chirurgické i nechirurgické. Absolvoval dlouhodobou anesteziologickou praxi na tamní Klinice plastické chirurgie a Klinice popáleninové medicíny. Od roku 1991 do roku 1997 byl vedoucím lékařem anesteziologického úseku Kliniky ortopedie a traumatologie téže nemocnice. V letech 1992 až 1996 se také podílel na výuce budoucích lékařů 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy jako odborný asistent. Jako smluvní privátní anesteziolog kliniky Esthé pracuje od jejího vzniku v roce 1997.

MUDr. Vokálek složil v roce 1988 atestaci I. stupně a v roce 1993 atestaci II. stupně v oboru anesteziologie a resuscitace. Je členem České lékařské komory, členem České lékařské společnosti anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny JEP.

Další lékaři