Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na vyhledávání

MUDR. LIBOR KMENT

MUDR. LIBOR KMENT

PLASTICKÝ CHIRURG

„Jednou z mých nejdůležitějších zásad je individuální přístup ke každému klientovi.“

MUDr. Libor Kment působí na klinice Esthé od roku 2003 a od roku 2010 jako zástupce vedoucího lékaře Jana Měšťáka. Díky svým profesním zkušenostem a lidskému přístupu patří mezi nejžádanější české plastické chirurgy u tuzemské i zahraniční klientely. Účastní se českých i mezinárodních kongresů a seminářů v oboru plastické a estetické chirurgie.

Za svou kariéru již pomohl řádově tísícům žen splnit sen o krásném poprsí pomocí všech metod úprav prsů jako je augmentace či modelace prsů, zmenšení prsů, ale i další. Velmi často vyrovnává nejrůznější asymetrie nebo deformity prsů, ať už vrozené, a nebo získané po různých úrazech, nemocech či jiných operacích prsů. Obrovské zkušenosti si přinesl ze svého více než dvacetiletého působení na Klinice plastické chirurgie Nemocnice  na Bulovce, kde se zaměřoval na operace prsů a léčbu a rekonstrukci prsů u různých onemocnění prsů. 

Více než 500 pacientům pomohl k přirozenému tvaru nosu rhinoplastikou, zbavil tuku liposukcí 900 klientů a operací břicha navrátil krásné křivky také stovkám maminek. Ubírá pacientům roky vyhlazením vrásek pomocí endoskopické operace obličeje, faceliftingem nebo operací očních víček, kterých má za sebou již tisíce.

Dokáže pomoci zbavit se studu muže, které trápí například gynekomastie nebo ženy úpravou zevního genitálu.

Ordinační doba

Konzultace

pondělí

11.00–15.00

středa

16.00–18.00

 

Kontrola

pondělí

10.00–11.00

středa

18.00–19.00

 

Seznamte se s ordinační dobou MUDr. Libora Kmenta a zjistěte, kdy k němu přijít na kontrolu po plastické operaci a kdy má čas vyhrazený předem sjednaným konzultacím.

Sjednat konzultaci

Životopis

Absolvoval 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Za svou kariéru plastického chirurga, kterou započal již v roce 1999, absolvoval množství dlouhodobých odborných stáží na mnoha klinikách v ČR i v zahraničí. Cenné zkušenosti si MUDr. Libor Kment přivezl například z University of California v San Diegu nebo z nemocnice Mexicali v Mexiku.

 • 2010–současnost – Zástupce vedoucího lékaře kliniky Esthé
 • 2007–2011 – Zástupce primáře Kliniky plastické chirurgie Fakultní nemocnice Na Bulovce. 
 • 1999–2012 – Odborný asistent I. lékařské Fakulty Univerzity Karlovy v Praze
 • Člen týmu Centra komplexní chirurgické péče o ženy s onemocněním prsu
 • Lékař Kliniky Esthé od roku 2003
 • Lékař na Klinice plastické chirurgie  Nemocnice na Bulovce od roku 1999

Publikační činnosti

MUDr. Libor Kment je autorem či spoluautorem řady odborných publikací.

Lékař je nejen častým hostem českých i mezinárodních kongresů a seminářů v oboru plastické a estetické chirurgie, ale jako špičkový plastický chirurg je oslovován také nejrůznějšími redakcemi s žádostmi o rozhovor. Přečtěte si vybrané rozhovory, které poskytl MUDr. Libor Kment médiím.

Členství v odborných společnostech

 • Člen České lékařské komory
 • Člen České společnosti chirurgie ruky ČLS JEP
 • Člen Společnosti plastické chirurgie ČLS JEP
 • Člen Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP
 • Člen International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS)

Další lékaři